Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość Mamrotek
puszczam zaległego bąka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam z pochyloną głową do dołu do Was :) Przyjmijcie marnotrawną córę do swoich łask :) A tak w ogóle to co u Was słychać :D Widzę że popijacie herbatki jak dawniej :) a i czekoladki się trafiają :) Pozdrawiam Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jak nikt inny
dubie w nosie i puszczam bąki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza:) zrobiłam sobie prasowke...troche bez sensu....bo juz po wyborach;) pije magnez o smaku cytrynowym...... i ide lulu...do rana🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziuk oczywiscie przyjmujemy:):) Lubis a bylas na wyborach?:P chbya tak, bo tu nawet pisalas;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia22
słuchajcie ja nie wiem czy to jest normalne?? przed chwilą wróciłam do domu...a 10minut wczesniej jechałam w zatłoczonym autobusie z katowic..było strasznie tłoczno...stałam mniej więcej w śrrodku obok mnie stał jakiś koles..zatrzymalimsy się na przystanku dosiadło się kilkoro ludzi...scisk był na tyle duży,ze stalam w środku i trzymałam obydwiema rekami torebki...po dłuzej chwili zorientowałam sie tzn poczułam,że ocieram dlońmi o krocze faceta przedemna...po kilku minutach choc wcale tego nie chiałam czułam ,że byl w stanie erekcji...bylo mi strasznie glupio i nie mogłam na niego spojrzec...z jednej strony bylam podniecona a z drgiej wystarszona...wam tez sie takie rzeczy zdażają?? proszę pomóżcie..on mógł wiedziec,że dotykam go dłonią...?z reszta sama o tym niewidzialam z poczatku..POMOCYY :/ wam tez się coś takiego zdazyło? to jest obmacywanie czy jak???? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia22
heej czy ktoś tu jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :D :D :D Zachwycam się moimi perfumami którymi się rano prysnęłam :) ymmmm.... Dawno już zapomniane ale je odkurzyłam... Nic mi się na razie nie chce ani herbatki ani nic :O dorcia -- a jakiej Ty chcesz od nas pomocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj:)🖐️ dotarłam do pracy...kawa... Beza:)...ja pachne meskim armanim...bardzo swiezy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś -- a ja pachnę Kalvinem Kleinem :) Setunia -- jak kawa ? Jem kanapkę z chleba obsypanego sezamem :) pycha :) i wreszcie trochę usiadłam :O ufff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mile panie🖐️ Beza-->milo Cie znow wiedziec🌼 Wszystkie tylko pija kawke , to i ja nie bede gorsza:D,a do kawki mam jeszcze casto drozdzowe:P A tak to wszystko o staremu-z pracy wrocilam i za obiad sie zabieram. Setunia->jak by co ..to nie mam juz gg i poczte tez zmienilam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś -- wkurzają mnie na koniec te ludki i się obrażają na mnie bo od nich odchodzę :O nie mają klasy :( dopiero teraz wszystko wyłazi co siedziało w środku :( Asiulka -- a u Ciebie zawsze jest jakieś dobre ciasto :P Setunia -- jeszcze pijesz tą kawę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:)🖐️ kawa z mlekiem i drozdzoweczka.... Beza...jak sie obrazaja ,teraz kiedy odchodzisz z pracy...to moze tak Ciebie lubia;)i w taki...dziwny sposob okazuja...ze bedzie im Ciebie brakowac..... Asiulka...ktos Cie przesladuje...tak,ze az maila musisz zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Jestem w pracy, rozgrzewam zgrabiałe ręce i pociągam nosem. Lubiś -- dziękuję za miłe słowa :) Setunia -- już nie ma grzybów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chwilke...dosłownie luzu...a potem znowu młyn... grzyby sa...u nas...zielonki i podzielonki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez sa, sa:D ale malo u mnei bylo:o bo chyba za pozno poszlismy i juz wyzbierali:P Lubis a podzielonki , to ktore to?;) niektore gdrzyby to sa chbya roznie nazywane w zzaleznosci od regionu;) Zozia ces:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis u mnie naa to mowia \"siwki\":P a odnosnie stopki to to byla moja pierwsza stopka chbya w mojej karierze kafeteryjnej:classic_cool: gaski, gaski do domu,,,,:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam skad pochodze...to mowia na nie podzielonki...tu ,gdzie teraz mieszkam tez siwki:D a gaski...tez słyszałam:D lubie zupke na nich...i marynowane sa pyszne:classic_cool: po odgotowaniu mozna zamrozic...jak ma sie ochote to na patelnie i :classic_cool: zgłodniałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×