Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

prawda, jedne z najsmaczniejszych grzybkow:) ja tez glodna jestem:o czekam az ziemniaki dojda:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spięta
Chodzę w szlafroku, gotuję makaron, przeglądam nasza klasa.pl i się nabijam ze starych znjaomych;) Za 2 godziny wychodzę na randkę, aaaa i się denerwuję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po obiedzie:P Lubis nie ma u mnei zadnych wilkow,,,,,niestety:o No to czekamy na relacje z randewu:D ja moze jutro bede miala :classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile to dzisiaj pracy się porobiło :O Tak na koniec wykorzystywać człowieka :O Tutaj rozmowa o grzybkach a ja biegam w te i nazad :) Gąski to i u mnie się tak nazywa. Ale są gąski siwe i zielone. Najlepsze do marynaty :) Ostatnio jadłam opieńki. Pierwszy raz i nie wiedziałam że to takie dobre grzyby :) pycha :) Lecę już do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez za chwile do domu...ale wczesniej do denta...na szczescie tylko fluor... do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat mnie nienawidzi
leze i becze bo mnie zycie wkurwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik ja nigdy nie jadlam:D Lubis no to badz dzielna naq fotelu ale mysle , ze to calkiem przyjem,ny relaksik na takim fotelu :classic_cool: a czemu tak myslisz Pomaranczo???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🖐️,ale mi smaka narobilyscie tymi grzybami:-)),ja juz nie jadlam chyba od roku zanego sosiku ,a tak mi sie rydza chce:D-zostaja mi tylko pieczarki:-(( Ide sobie kawke zrobic i za ksiazke sie zabieram-tak mnie wciagnela ,ze nic w domu nie robie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka a co to za ksiazka?:) chbya sama poczytam bo juz od tygodnia swojej nie ruszalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kicia wlazła mi na kolana i mruczy :) Zadowolona bo wpuściłam ją do domu i dostała jeść :) Ale mi ciepło od niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik ja niestety swoim 6 kotom nie pozwalam w domu siedziec:D ale tez maja cieplo:) i jedza wiecej razy dziennie ode mnie chbya:D wiecznie sa glodne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->czytam dwie ksiazki :D jedna w pracy jedna w domu.W domu Klucz wiedzy (II czesc)Nory Roberts ,a w pracy Spisek Franciszkanow:-)) Ale robie sobie przerwe na cos slodkiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam kota... a moj pies rozłozył sie przed kominkiem i wpatruje sie w ogien...moze tak godzinami:D ja tez:classic_cool: chyba pełnia sie zbliza...u mnie bezchmurne niebo i ksiezyc mam na biurku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ja 2na raz nigdy nie czytam:D sama w efekcie nie poczytalam jednak teraz tylko na gg \"klikalam\":P a teraz ide ogladac 1z10 :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarza mi sie czytac i trzy ksiazki jednoczesnie....:D to ten teleturniej jeszcze jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia -- Ty masz 6 kotów ????? ale masz wesoło :) To wszystko to rodzeństwo czy różne obce ? Lubiś -- ja też mam psa ale dopiero w nocy go wpuszczam do domu :O bo by swoim szczekaniem wszystkich sąsiadów wyprowadził z równowagi :O Asiulka -- a co to za czytanie w pracy :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza...moj poki nie ma mrozow biega po podworku jak jestem w pracy...potem trzyma sie mnie...:D Hakuna...a skad te nerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza-->w pracy mam czasami tak lajtowo,ze jak by nie ksiazka to pewnie zasnelabym z nudow:D Hkuna-->no i sie wszystko wyjasnilo,ze to nie \"napiecie\":D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore sie za paznokietki...moze przy okazji cos w tv lukne...a potem zobaczy sie;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik wszystko to matki i dzieci :D a wsrod tych matek sa siostry i matka:D czy;li jedna wielka familia:D Hakuna tak z nudow to nigdy nie darlam rajstop:D ide sie wymoczyc troche;) aaaa jak tam randka Pomaranczce poszla , ciekawe czy juz wrocila w ogole:x do potem;) aha Lubis oczywiscie, ze ten teleturniej jeszcze jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia -- toć to istna mafia kocia :) :P Hakuna -- porwij całe :) i daj upust swoim stresom :) Lubiś -- nie chodzisz do manikiurzystki ? Asiulka -- to współczuję tych nudów. Ja tak miałam do tej pory i uciekam :O A nie masz w pracy dostępu do kafeterii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik a moze chcesz przygarnac czlonka takiej kociej mafii:classic_cool:?:D jak cos to wiesz gdzie mnie szukac:D;) no i czas na piwko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza-->w pracy neta brak:-(( ale moze to i lepiej:D Mi to sie teskni za jakims zwierzakiem....jakims takim duzym psiskiem:-((juz 5 lat minelo jak nie mam psiaka.,ale tu nie moge miec😭,musialabym zmienic lokum....moze na wiosne;-)) Ryz preparowany jem...czekoladowy i chyba cos mocniejszego sie napije ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka napij sie, napij;) tak na koniec dnia to mozna:P moja Doly sie oszczenila:) miala dwa szczeniaki alke juz sie tylko jeden ostal:( i chbya sobie tego przygarne od niej:) i bede miala z kim na spacery chodzic:D i w ogole tez mi p[sa brakuje w domu, bo Doly w kojcu jest;) z 2lata juz minelo jak moj Kubus kochany kundelek zaginal:( a dzis dzien kundelka tak w ogole:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×