Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

no nic...chyba sie nie doczekam...;). do domu sie zbieram... do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Z pracy wrocilam,obiad robie ...taki wypasiony ,ze sama nie moge wyjsc z podziwu-Frytki robie :D Wielbicielu-->no moze to nie jest marzenie ,ale gdzies tam w czlowieku siedzi:D:P..no i ta ciekawosc ;-)):D czesc Lubis. Wielbiciel sie ulotnil co?-w tedy gdy najbardziej go potrzebowalas;-)):D Chyba trzeba napisac do Mikolaja,aby przyniosl taki gotowy sprzet do masazu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka a Ty ode mnie na gg dostalas wiad?;) glowa mnie cos boli:o dzis zas straszne roblemy z laczem:o byl pan i niby naprawial, moze teaz juz zatrybi;) w lesie bylam , fajna pog\\a byla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka..no własnie ..ulotnił sie...tak to bywa.... tez nic nie dostałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka nie pisz tylko, ze nadal nic?:D mi pewnie jutro nic mikolaj nie da pod pduszke eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
al mialam dzis pobudke:D pije se kawe z mlekiem i miodem i musze suszyc wlosy i takie tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->podobno to \"DO\" nie istnieje,wiec spokojna Twoja roszczochrana:D Setunia-->trzeba bylo z laptopem w lozku siedziec do pozna ,potem wstawac sie nie chce;-)) dzien dobry wszystkim w ten mikolajkowy dzien:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzieńdoberek:)🖐️ Asiulka...juz czekam na kartkę:) herbarke malinowa sobie zaparzyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu...ja czekałam...to Ciebie nie było;) ale ranny ptaszek z Ciebie:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie siedzialam do pozna, bo oczywiscie polaczenie mi sie spierniczylo😠 i wlasnie Panowie od neta rano byli , chbya maja juz osyc mnie:P kude niestetety chbya znowu tam zadzwonie:o nie na moje nerwy to jest:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->dziekuje 👄🌼:-)) Setunia-->dzwon do Panow ile sie dac:D niech w koncu zrobia jak sie patrzy;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajni, fajni, a dzis w szlafroku ich przyjmowalam😴:D i tak raz dziala , a raz nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×