Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

wielbicielu....co nie bardziej niz Ty..chodzi Ci o tesknote za Asiulka...czy moze o spoznienie sie do pracy?:D:p zasp jeszcze nie ma...ale zima...dopiero sie zaczyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś ---> chodzi o tęsknotę :) ja do pracy się nie spóźniam, bo... 1. pracuję kiedy mam na to ochotę ;) 2. głównie pracuję w domciu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś ---> nie wiem co powiedzieć, z jednej strony popijam wódeczkę i słucham muzyczki, z drugiej czekam na ważne wieści biznesowe :classic_cool: zatem chyba jestem i tu i tu ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbicielu:):) wódeczka...przed południem...mhmmm..jeszcze przespisz te wazne biznesowe wiesci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś ---> ale ja jeszcze \"wczorajszy\" jestem, więc wiesz... ;) zresztą czy jakaś ustawa zabrania popić przed południem?? :p:D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbicielu....o ile wiem...zadna ustawa tego nie zabrania:D;p a na kaca nie ma jak klin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Setunia-jak zdroweczko? Wielbicielu-->tylko sie nie uchlaj strasznie :D,ale Ci fajnie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka zdroweczko juz dobrze:) zimna juz nie mawiec od razu lepsze samopoczucie:D bo bardzo mi to przeszkadzalo:D chbya wybiore sie dzis na spacerek bo sloneczko ladne jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 13 nie miałam dostepu do kaffe...tylko regulamin mi sie wyswietlał:o do domu uciekam..pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego:) koncze...na dzis z kaffe...ciagle cos sie wiesza...blokuja mi dostep...i zaczeli kasowac posty...sa na jakims topiki kilka min...a potem znikaja...takie zwykłe grzeczne posty....ehhh..niech juz skoncza te \"usprawnienia\".... pa:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis dzieki:) msasz racje, szkada nerwow! mi na razie smiga ale do czasu poza tym cos mnie oczy pieka:( chbya pojde spac niebaeem;0 mandarynka nr 2:classic_cool: wyjatkowo dobre mam:) pewnie im wiecej chemii tym slodsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey z pracy przyczlapalam:-)),a tu cisza,Beza cos sie nie pokazuje. Zooozia pewnie szczeniakami sie opiekuje i nie ma czasu:-(( Wielbiciel-->pewnie juz uchlany:D Setunia z Lubisiem -->byly i poszly. Kiedy w koncu naprawia ta kafeterie😠 Noga mnie boli,takiego sobie siniaka w pracy nabilam,ze chyba na pol uda bedzie jutro:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ja jestem:0 ale nie jestem w najlepszym humorze:( do dupy to wszystko jednym zdaniuem:o ale nie chce tu znowu narzekac juz nie bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->🌼 Co sie stalo....? Mozesz narzekac ile tylko chcesz...ja tez dzis marudze:-(( jesli chcesz to mozesz kliknac na poczte,zawsze Cie wyslucham. P.S i proooosze o przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sergina
czekam na meza wraca z pracy!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:)🖐️ a byłam i poszłam.....;) jak tam Wasze zdrówko?:) wielbicielu....spać...spać....spać;) soczek sobie popijam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek🖐️ Witaj Lubis--->juz pewnie w pracy ,ja to nie moge rano sie zerwac. Zdrowko jak na dzien dzisiejszy dopisuje,aby tak dalej. Setunia-->lepiej Ci dzis?🌼 Wielbicielu-->zla interpretacja:-)) Pozdrawiam serdecznie i zycze udanego piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×