Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

lukam na kaffe...mam chwile oddechu.... no takiego lenia mam....ze nie moge sie do niczego zmobilizowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->mowia ,ze jeden problem to nie problem,ale zycze Ci aby aby szybko i pomyslnie sie rozwiazal:-)) Lubis-->ja tez mam lenia dzis Pije sobie mietowke,a moze powinnam 100-ke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asoulka niby tak ale jeden problem moze byc przyczyna wielu mniejszych problemow i tak jest u mnie do napisania potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->czas juz go wypedzic. Jakos smutno tu ostatno ,co jest powodem...:-(( Bezy i Zoozie nie ma:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypedziłam na ponad 30 min...musiałam...bo spotkanie miałam;) u Zózi to chyba wszystko oki...optymistyczne opisy na gg takie przynajmniej sprawiaja wrazenie... ale Beza....jak nas zczytasz...daj jakis znak,zwe wszystko oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alleszkodnik
gadam na gadu z Krasne i WW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :D dawno mnie nie bylo bo nie moglam wejsc na kafe - jakas blokada czy co:( szczeniaczki dobrze sie chowaja ale jeden najslabszy nam zdechl. wczoraj bylam na imprezce w Bern.......nareszcze potanczylam troszeczke, ale to zawsze cos :)to tyle ps dokladnie za 3 tyg bede juz w domku :):) potem zaraz fryzjer :D z tego sie najbardziej ciesze........ jeszcze 3 tyg :) martw mnie tylko fakt ze gdy rodzinka mnie zobaczy to sie zalamie, wygladam jak anorektyczka cholera nie moge nadrobic tych moich 3 kg :( milego week :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na chwilke... Zóziaaa..bo kaffe ostanio..szaleje...blokuje sie cała...albo...blokuje niektorych uzytkownikow..ot ..tak bez powodu😠 szkoda tego szczeniaczka:( miłego wieczoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey W koncu mam chwile dla siebie,przez caly dzien telefony dzwonia i ciagle ktos cos chce-szalu mozna dostac. Zoozia-->witaj:-) przykro mi z powodu piesia:-(( Setunia-->a TY gdzie?w podroz? jem czekoladki Wwel Malaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->:D i po co ten smutek? Przecie napisalam,ze chetnie bym pomogla;-)) Dzien dobry wszystkim🖐️ U mnie fatalna pogoda,pada i pada...szkoda,ze nie snieg:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w sobote:)🖐️ Asiulka...u mnie fatalna pogoda...pada...szkoda ,ze nie śnieg:o.....to samo.....i do tego jeszcze mgła...widocznosc moze na 100m.... malaga...uwielbiam...w ogole lubie czekoladki z nadzieniem....;) no i krówki Wawela...moje ulubione....batoniki Danusia.....batoniki Maćki.........nabrałam ochoty:D;) postanowiłam posprzatac w domowym biurku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devil.
Siedzę kręcąc tyłkiem.Siadam to na prawy to na lewy półdupek chcąc przechytrzyć ból hemoroidalny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Devil....proponuje...wybrac sie na spacer...albo..\"porobić\"cos na stojaco:o no i do apteki sie wybierz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->mieszanke wedlowska tez mam:D Lubis przyjedz posprzatac i u mnie:D;-)) U mnie cos troszeczke sie przejasnilo:-)) Ide do pracy :O Milego dnia 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...oki..oki...zadzieram kice i lece:D:D:p jedna szuflada posprzatana:classic_cool: powodzenie w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devil.
Lubiś-przeż to nie takie proste.To choroba cywilizacyjna .A w tym momencie piszę na stojąco.Nikt nie zrozumie cierpień hemoroidalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Devil...a musisz \"siedziec\"przed kompem...? wiecej ruchu...powinno pomóc:) masz racje...cierpein hemoroidalnych nie rozumiem...bo mnie ta przypadłosc omija.... ale rozumiem \"cierpienia\"pewnych hemoroid....owłosionych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:)🖐️ co ja robię....na maile odpowiadam...poluję....i takie tam....;) miłej niedzieli i smacznego:) Seti...bezzzz...czego wolisz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->smacznego:-)) Gdzie moj przepis😠:D? Lubis-->a na co polujesz?:-)) Milej i udanej niedzieli:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×