Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Seti...bo oni to specjalnie tak robia ,zeby poprawiac....;) to przez ten Twój szlafroczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu byla przerwa normalnie mam dosc 😡 gdybym wiedziala , ze tak bedzie to chbya bym nie zmieniala:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->gdy bys wiedziala,ze tak bedzie ,to bys tych panow z domu nie wypuszczala:D;-)) Oj bidulka TY -nie zlosc sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbcielu-->moja starannie uczesana;-)),bo na spotkanie sie wybieram(mam dzis dzien wolny):-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->z kolezanka na kawe sie umowilam,bo w srode jedzie do Polski i przez 3 tyg.nie bedziemy sie widziec-wiec to takie spotkanie pozegnalne:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asulka...a Ty na swieta do Pl wracasz? Wielbicielu...oto jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->zostaje na swieta tu:-((bez sniegu i mrozu.Mam tylko 2 dni wolnego 25 i 26 i mam zamiar odwiedzic kolezanke w Londynie:-)) Wielbicielu-->:D przecie tylko sie uczesalam i troche oczka pod kreslilam i to wszystko;-)) Dobra lece.bede jak wroce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka moja siostra z mezem tez na swieta nie przylatja;) dzwonil om mnie chlopaszek od neta;) i jutro z rana zas maja przyjchac ale juz chyba wiem w czym tkwi problem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..no...Seti;)..chłopaczek;)... to juz coraz wiecej wiemy o tych\"panach\"od neta:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->dziekuje,spotkanie sie udalo:-)) Przy tym jeszcze na zakupach bylam,plaszcz sobie kupilam,krem do rak i cienie ,ale poszalalam:D Lubis-->jak tylko sie pojawilas Wielbiciel uciekl:P:D Setunia-->biedactwo🌼cierpliwosci. kto wie ,moze jutro inne chlopaki przyjada;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis hehehe no drugi to bardziej juz pod pana podcodzi:> ale obraczki tez nie ma:P ;) asiulka jestem na razie ciepliwa:) pizza sie piecze:) aczkolwie skromnadzis;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...jakiego fajnego Mikołaja spotkałas;) ja tez zaszalałam...kupiłam sobie czarny koronkowy komplecik:classic_cool:...te szorciki...cudo;) Set...co Ty kombinujesz?;) Wielbicielu...jestem blisko....bardzo blisko...ale Ciebie jakos nie ma:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->jasne ,ze Mikolaj fajny:D;-)).Lubis ja ostatnio cos podobnego sobie zamowilam tyle ,ze przez neta i teraz czekam na kuriera;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie dzisiaj naprzymierzałam...;) pani w sklepie zostawila mi do jutra...i bordowe cudenko....miałam sie zastanowic...ale zanim dotarłam do domu...wiedziałam ze musze to miec;) zaszalałam...ale fajny prezent zrobiłam sama sobie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze troche popracowac...mam cos do przygotowania na jutro...własciwie jest to gotowe...tylko dopiac na ost guzik...ale posiedze nad tym dłuzsza chwile...hmmm.... nie wiem ,czy dzisiaj jeszcze wpadne na kaffe... miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka..to jest mój nałóg:D;) nie moge sie w sklepie powstrzymac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej..teraz to sie naprawde zwijam...;) Wielbiciel sie bedzie musiał smakiem obejść:D:p moze potem wpadne;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie na mikolaja kuplam tylko czeolade i mandarynki i oplacilam jeszcze takie \"cos\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-prawda
czekam na okres ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×