Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Lubis:D nie popluj monitora:classic_cool: ja przegladam gazete i przekanszam takie paluchy fajne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...jakos dałam rade...konwersowac...monitor czysty:D:p ciagle te posty sie gubia😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti..sa...ale zanim sie pojawia..to krąża...gdzies..nie wiadomo gdzie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->co Ci krazy?:D,moze cos pite dzisiaj bylo?przyznaj sie?;-)) Setunia-->jak zdrowko? Z pracy wrocilam,sprawdzam poczte i bede przepis pisac kolezance na sernik:-)) A WY cos pczecie na swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie piłam...jestem trzezwa:classic_cool: przyjrzyjcie sie kaffe dokładnie:p pieke...keksy...3 duze foremki.......ciasteczka maślane i pierniczki...a moja mama upiecze tort makowy z masa kawowa... z miesnych wypieków..to pasztet...schab nadziewany śliwkami i morelami...no i oczywiscie kaczka i indyczka.... bede pózniej...chyba...bo musze cos do pracy na jutro przygotowac....koniec roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu tylko myję podłogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze sama w pracy i oszaleje zaraz bo nawet nie ma do kogo ust otworzyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmrozona
pieprze glupoty na topiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak było przez cały dzien...jedne posty pojawiały sie..potem znikałay...i znowu sie pojawiały...w dowolnej kolejnosci...i o dowolnym czasie:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pije piwo i nic mi nie krazy:P Asiulka zdrowko oki, juz nie ma takiego kszlu i gadlo tak nie boli, a Twoje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->to ja sie wpisalam.Kurwica mnie juz bierze na to kafe😠 chyba odejde:D Setunia-->ja ciagle kaszle ,a rano najgorzej:O Wielbicielu-->jak tam teskniles troszeczke za mna?:D;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 37
w tej chwili sie trzepię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim rannym ptaszkom i spiochom🖐️ Ja to sie juz tak zdenerwowalam wczoraj ,posty sie pojawialy ,ale tylko moje :D,ale widze,ze w nocy jakos wszystko sie unormowalo-ciekawe na jak dlugo;-)) Wielbicielu-->nie moge wziac na siebie takiej odpowiedzialnosci z Twoje uschniecie ;-))wiec jeszcze zostane :-)) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:)🖐️ ja za Wami teskniłam cała długą noc;) a tak w ogóle...to pojawiam się i znikam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> znów ta skromność :D p.s. przeciwnie, to coś bardzo \'ładnego\' :D lubiś ---> no będę pczył, nie? Czego nie rozumisz? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->na tyle zegarow co mam w domu to nie ma takiej mozliwosci:D Setunia-->spisz jeszcze?czy juz ciasta swiateczne pieczesz?;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×