Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Asiulka nie wiem co to jest za program, bo to mi sie samotworzylo:o cos jakby acrobat:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jutro wczesnie wstaje bo jade do szkoly:o niech stanie sie kolejny cus tuska i ktos odwola te zajecia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel chyba to nagranie, przez ta wilgotnosc jaka panowala w lazence, ulglo zniszczeniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel no przyko mi :( moze nad morzem cieplej bedzie:) mam pytanie jak se wstawia indeks dolny w wordzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ---> w takim razie następnym razem nagrasz się poza łazienką :p Indeks dolny: zaznaczasz literkę (czy co tam chcesz :p) i dajesz CTRL + = Indeks górny: CTRL + SHIFT + =

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->dziekuje za programik👄 Milego i udanego wypoczynku:-)),ale nas kobitki tez moglbys zaprosic:P;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel to o ktore wyruszasz?:D przez co planujesz jechac?:classic_cool: no i gdzie w ogole nad to morze?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulkam jakie przeszkadzaly?:D masaz bysmy robily:D ale wtedy Wielbiciel mialby juz chbya za dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->nie znasz naszych mozliwosci:P;-)) Potrafimy zdzialac naprawde cuda:P:D,o ktorch nawet nie sniles;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel nie wiem czy Twoja koncycja by to wytrzmala:classic_cool: udanego weekendu zatem Toie zycze:) a\'propos tematu to planuje paznokci pomalowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×