Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Setunia-->tu i tak nie ma sensu isc do lekarza ,bo na wszystko daja \"paracetamol\",a ten lek to ja i w domu mam,aaaa i recepte wypisza na tabsy do ssania ,w ostatecznosci na gorsze dolegliwosci daja antybiotyk:-)) Wiec trzeba samemu sobie z tym poradzic;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka to calkiem podobnie jak w pl:D prznajmniej u mnie;) a czasami przesadzaja z tymi antybiotykami znowu:o To pewnie nie bawem przestanie bolec:) no chbya ze to naprawde cos powaznego, jakas ostra angina:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grindox
a ja zaraz ide na klopa bo krecik ryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->kiedys myslalam,ze Sluzba zdrowa w pl jest do dupy,ale tak naprawde to jest o 100%lepsza niz tu....ostatnio chcialam zrobic badania podstawowe moczu i krwi;i co uslyszalam\"nie ma takiej potrzeby\",nawet jak bys zachorowala na szkarlatyne i brala antybiotyk przez 2 tyg-NIE MA POTRZEBY ROBIC BADAN.,ale wierz mi sa jeszcze gorsze przypadki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)🖐️ bo najwazniesze jest zdrowie.... wdrazam się po długiej nieobecności w pracy... i kręcę sie na nowym..obrotowym fotelu:classic_cool: miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop! Hop! Jest tu kto?:D Siedze sobie z maseczka na buzi....koloru zielonego;-))wygladam jak ufo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam \"Milczenie owiec\" na 1nce powinnam iść spać,bo wcześnie wstaje,ale chce zobaczyć do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzecia:classic_cool:🖐️ pije kawe...i odpoczywam na caffe.. od rana mialam niezly zapieprz.... teraz powinnam miec juz spokój..chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-)) z pracy wrocilam...mysle co by tu na szybko zrobic do jedzenia. Gardlo ciagle mnie boli:O i jeszcze kaszel sie zaczyna 😭:-(( A na dworze taka piekna pogoda:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja se piore jedna rzecz recznie:P i ide zaraz pod prysznica chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka aspirnke i do lozka!!:) film ogladam i piwko pije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->aspiryny u mnie brak:O,ale mam cos innego:-)) Wielbicielu---->za kocyk dziekuje👄 Dziekuje ,jakos leci :-) A u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> 😘 co masz innego? ;> U mnie beznadziejny dzień :o nic mi się nie chce i w ogóle do wszystkiego dziś mam... stosunek seksualny hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->a mam taki srodek rozgrzewajacy;-)) ....stosunek seksualny,a to ciekawe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->jestes pewien ,ze \"wszystko\"?:D:P Tego jeszcze nie slyszalam;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n-k lol
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> niestety nic stojącego nie widzę, nad czym bardzo ubolewam :o Może za wyjątkiem... stojącego przede mną... . . . . . . . . tak tak :classic_cool: . . . . . . . . monitora :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wielbicielu--->nie nasmiewam sie ;-)),tak sobie zartuje ,a to roznica:P,ale musisz mi wybaczyc to pewnie przez moja chorobe:O ide do lozka dzis z kompem:P;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×