Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

oo..widze ,ze jak sie Wam nie zapali....to sie nie ujawniacie:D:D musze wczesniej to robic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka w domu bylam tylko mialam ograniczony dostep do neta;) dzis mam dzien zlych wiadomosci cos:o i a pogoda:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czes Wielbicielu👄:) ogladam m jak m i bede popijaa czerwona herbate zamiast piwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czes Wielbicielu👄:) ogladam m jak m i bede popijaa czerwona herbate zamiast piwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chwile sie pojawila i juz znika:-(( Cos ostatnio Setunia zajeta jest;-)) Spij dobrze🖐️ czesc Milusinski:-))👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja CI dam laseczka ....jakos nie lubie tego slowa;-)) I wcale nie goraca...stopy mam zawsze zimne ...to przez moje niskie cisnienie :O A TY co pracujesz czy sie byczysz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D z cisnieniem to nie takie proste. A co ogladasz?i co z tego filmu wiesz jak ciagle tu klikasz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prostsze niż myślisz :D Oglądam Dirty Pretty Things, a wiem o co chodzi, bo kiedyś już to widziałem, dawno temu, tak dla przypomnienia patrzę, bo. b. dobry był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-((moja strata. to moze kieliszeczek wisnioweczki wypije;-))lepiej mi sie zrobi i cieplej bedzie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×