Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Dajże spokój, nie ma się czego wstydzić, Asiu 😘 W takim razie zapraszam na kawkę... przy najbliższej okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego Twoja odpowiedz Asiulka byla widac bardzo spontaniczna;) chbya bm cos zjadla ale nie wiem co:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P,ale masz pamiec:D A powiedz jakie to winko ....to moze sie zastanowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> Twoje ulubione :) niestety jeszcze nie wiem jakie to, ale chyba będzie \"chwila\", by zdobyć te informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie od razu Mily ,nie od razu,nie od razu stopisz serca mego lod............:D:P Ale mi dzis wesolo;-))chyba goraczke mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjj Asiu, nie fikaj tak :p bo Ci zaśpiewam... \"nie dokazuj Miła, nie dokazuj, nie jest... \" no! więc bądź grzeczna ;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo TY mnie od razu zbesztales i do pionu postawiles😠 \"grzeczna badz,nie fikaj\"....juz nawet spiewac nie mozna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulugula......
nic a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> cóż, taka już czasem rola mężczyzny ;):D a śpiewać można, przecie mówię, tylko ten kawałek stanowczo nie przypadł mi do gustu :o:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie ten kawalek podoba i wiekszosc piosenek Grechuty. Ale ok,spiewac juz nie bede .........no moze jakas inna:P Mylse co robic........;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu --> inną - chętnie posłucham. p.s. nie masz co robić? Rozbierz się i popilnuj ciuszków :p a w międzyczasie podłącz kamerkę ;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D TY przypadkiem cos nie pijesz?;-)) Chcesz ,abym jeszcze zapalenia pluc dostala?;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, piję! :) herbatkę :p Myślałem, że masz tam wystarczająco ciepło, ale skoro nie... to trudno :( p.s. i co wymyśliłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz20
siedze i probuje sie dodzwonic do mojej kochanej. Ma wylączoną poczte glosowa i wlaczonego czasoumilacza ;]. To se dzwonie. i słucham sobie lost highway bon jovi... tak w sumie to moze niech lepiej nie odbiera? :)) Obczajcie, fajna sprawa -> czasoumilacz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzien cieplo,noca zimno,ale juz wiosne sie czuje:-)) Hmmm ,moze poczytam troche ...tak to dobra mysl:-) W takim razie dobranoc:-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×