Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

🖐️ All:D Asiulka nie zajeta tylko "umorzasta":o :D dzis pracowit dzie mam , bo planje pierogi zrobic:D zjem cos i zabieram sie do pracy:) to milego dnia mimo tej pogody🖐️🌻👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->jak ja mam chec na pierogi;-)),a z jakim farszem?:-)) gardlo mnie strasznie boli,sliny nie moge przelknac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...w naszej bajce;)🖐️ kawę piję...oczywiście z mlekiem..... cały dzien jestem jakas taka ..nieposkladana.. Asiulka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka pierogi sa z kapusta i grzybami i na slodko z serem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->dziekuje za glasku,glasku🌼:D,zawsze to odrobina przyjemnosci. Setunia--->jak ja lubie takie pierogi:-))takiego mi smaka zrobilas,ze ja dzis tez jadlam .tyle ,ze kupione w sklepie ,bo na robote to czasu dzis nie mialam za wiele. Z moim gardlem jeszcze gorzej ....chyba sobie plukanke zrobie z soli lub sody:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka jeszcze sie z serem zostaly:) wez cos na to gardlo!! moze kapie w zwiekszonej ilosci tych olejkow magicznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->ja dzis wlasnie z serem jadlam:-)) Kapiel juz bralam ,a racze prysznic ,bo na wanne to nie mialam checi,ale oczywiscie z olejkami sie natarlam:Di inchalacje sobie zrobilam....najgorsza noc ,bo spac nie moge :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka a tak , w nieco epszym:) araz ide spac bo jutro wazny dzien mam i wczesnie wstaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnica zła
gram w kurniku w tysiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hernan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ Trafimy ,trafimy i po ciemku;-)) Setunia--->ma dzis cos waznego do zalatwienia lub wazny dzien ma....wiec jej spodziewamy sie pozniej:-)) A rodzynek pewnie odsypia :P Gardlo boli mnie mniej ,ale katar sie zaczyna 😭 Ide na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ Trafimy ,trafimy i po ciemku;-)) Setunia--->ma dzis cos waznego do zalatwienia lub wazny dzien ma....wiec jej spodziewamy sie pozniej:-)) A rodzynek pewnie odsypia :P Gardlo boli mnie mniej ,ale katar sie zaczyna 😭 Ide na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×