Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Asiulka numer podam nie na forum:P nie no nei chodzilam duzo Wielbiciel juz mi lepiej dziekuje:) dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->no jasne ,ze nie tu:D.....czekam cierpliwe:-)) To ja tez Was zegnam , na dzis koniec netu....ide porobic cos fajnego:P Spijcie dobrze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia86
bajeruje fajnego kolege na gg :P ajjjj jakbym chciala zeby zaprosil mnie na kawe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ---> nie to nie, żałuj :p;) Asiulka ---> co fajnego robisz? magdusia86 ---> jakby nie zaprosił, to ja zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia86
No wlasnie zaproponowal spotkanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelam kolejne juz lusterko:o kolejne lata nieszczecia mnie czekaja:P millego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwarta:classic_cool:🖐️ poza podium...ale co tam;) mam przewrwe na kawę...i kaffe;)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po kawie i po sniadaniu:-)) Zastanawiam sie nad pojsciem na miasto....hmmm a tyle rzeczy do zrobienia zaplanowalam sobie w domu:O milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...dom..nie zając..nie ucieknie:) może spacer Ci dobrze zrobi?:) miłego🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->masz racje....taka piekna pogoda u mnie ,ze szkoda siedziec w domu:-)).Trzeba wykorzystac dzien wolnego;-) Lubis-->a TY w pracy?:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wielbicielu---->kolczyki,majtki,biustonosz i troche rzeczy spozywczych;-)) A co u Ciebie ? Czytalam,ze w nocy jakies zaproszenia dawales?;-)):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel mialo byc- pękłam-czyt. potluklam, zbilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...byłam w pracy...a teraz mam pracę domowa...;) z godzinkę nad nią posiedze...a potem..kominek...i książka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->a co czytasz?ja zaczelam ksiazke Lee Child`a Echo w plomieniach,ciekawie sie zapowiada:-)) Wielbicielu--->aby nie bylo,ze sie dopominam:D:P Setunia--->mi kiedys bratowa rozbila lustro i to takie duze.....a co za tym idzie sama wiesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibik
bibik samo zlo co tu sie dzieje?!?! prosze sie rozejsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel ale to nie pierwsze lusterko ktore potluklam:o kurde i chbya to jest prawda mam takiego pecha ostatnio, ze juz nie mam do tego cierpliwosci;o Asiulka i co si sie dzialo u Twojej cioci?? Libi\s pracocholiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biografia Barbary Brylskiej... ej..kobitki...nie dajcie sie przesadom...trzeba myslec pozytywnie...wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...zaden ze mnie pracoholik...po prostu nie było mnie dosyc długo...a zmieniamy umowy z klientami...to mi zawsze cos do skonczenia w domu zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->moja siostra mowi,ze przez to ferelne lustro to nad nasza rodzina klatwa wisi:D,ale nie ma co wierzyc w zabobony;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wie, ja tak na serio nie wierze w to wiem ze wszystko zalezy ode mnie , a nie od potluczonego lusterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszel chyba mnie dzis zamorduje:O,juz caly monitor splulam:D Do pomaranczki--->znosne sa:-)),ale meskie tej samej firmy sa cudne...nogi mi sie same uginaja od tego zapachu:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×