Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Setunia--->a ja sie dalam nabrac:D:P Glowa mnie dzis od samego rana boli:O,moze to przez te zmiany pogody...od wczoraj u nas bardzo cieplo:-)) Jeszcze 4 dni i urlop:D Znow marcepan wcinam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo:classic_cool:🖐️ pogoda ...delikatnie mówiąc sie s......a....ale i tak jest oki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7400:classic_cool: tsecia:P zastanawiam sie co by tu na sniadanie zjesc;) u mnie tez sie pogoda spierdolila:x - dobrze, ze wczoraj te okna umylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na potecjalnych kupcow mieszkania.....maja jeszcze 7 min,a jak nie to ide sie kapac:P Setunia--->ja tez mam ten problem,ze nie wiem co na sniadanie sobie zrobic....na nic nie mam ochoty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a gdzie to mieszkanie sprzedajesz?;) no i nadal nie wiem co mam zjesc:o dlatego zawsze tak pozno jem sniadania:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->to mieszkanie w ktorym obecnie mieszkam idzie pod mlotek:O i teraz tak chodza,moga nawet przyjsc pod moja nieobecnosc😠. Juz byli,wiec ide spokojnie sie plumac ,moze cos pod prysznicem wymysle co by tu zjesc;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...a masz co s nowego..na widoku?... chodzi mi o mieszkanie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->na chwile obecna jeszcze nie szukam,bo jade na urlop,a jak juz trafi sie konkretny kupiec to mam 2 msc wypowiedzenia ,wiec wtedy bede szukac i sie martwic:-))....wiec mieszkam sobie dalej;-)) Z pracy wrocilam;dzien szybko mi zlecial,za to jutro na caly dzien ide:O,ale jeszcze tylko 2 dni i urlopik :D ide cos wszamac;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:classic_cool:🖐️ wczoraj informatyk mi w kompie rewolucje robił...musialam sobie wszystko na nowo pozapisywac;) niby ma posprzatac...a zwsze balagan zostawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem co mam zrobić
Mam pytanie: Mam 17 lat ostatnio miesiać temu poznałem dziewczyne z mojej szkoły z mojego wieku. Po dłużej znajomości zauważyłem ze coś nas łaczy... Lecz wczoraj powiedziała mi ze dokładnie półtora miesiaca temu miała chłopaka. dziś spytałem ja czy z nim spała i niestety odpowiedziała ze tam. Niewiem co o tym sądzić bardzo mi sie podoba chyba coś do niej czuje ale ta myśl ze spała z innym... proszę podpowiedzcie co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdghfyfy
No i co z tego? Jeśli ci się podoba to w czym problem? To że miała kogoś innego o niczym nie świadczy. Jeśli był to jeden facet to ok. Gorzej jeśli było ich więcej bo wtedy możesz się obawiać,że możesz sie np czyms zarazić. Albo o to że ma 17 lat i miala tylu chlopow to jest zwyczajna kurwą... Ale jeśli ci o nim szczerze powiedziala to nie wiem w czym problem. Dziewice wyginely jak dinozary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem co mam zrobić
Mówiła ze to był jej pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem co mam zrobić
Jak dla mnie jest świetna dziewczyna ja jestem prawiczkiem wiec niewiem co mam zrobić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dawno wstałam:classic_cool:🖐️ powiem wiecej...w pracy jestem;) miłego dnia:) Asiulka...kiedy wyjezdzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...ja tez zawsze pakowanie na ost chwile zostawiam...i panikuje...czy przypadkiiem o czyms nie zapomnialam;) powodzenia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->to mamy podobnie,wszystko na ostatnia chwile;-)) Jedna walizka juz jest.....ale konca nie widac:O ech...odechcialo mi sie :O i ogolnie jakas taka wsciekla jestem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj 🖐️ :) Z moim powrotem to był żart ;) Po tych kilku dniach przerwy od kafe wszedłem dziś na chwilę poczytać kilka topików - toż tu jeden gnój jest :o Jak się siedzi na co dzień, to chyba tego aż tak nie widać :o Także nie wracam, mam teraz sporo więcej wolnego czasu i podoba mi się to :D Asiu ---> udanego urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->dziekuje Ci bardzo:-)) A z kafe masz racje ....nie ma nic ciekawego....z dnia na dzien gorzej. Pozdrawiam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×