Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Asiulka...a kiedy do PL sie wybierasz? bo chyba planowałas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis rano bylo troche bialo pozniej jeszcze cos poproszylo ale juz nie ma sladu po sniegu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->oczywiscie,ze jade :D,5 kwietnia zaczynam urlop i wracam 20 kw.Troche krotko,ale zawsze cos;-)).Chcialam w lecie,ale urlopu nie dostane wiec jade teraz:-)) Oby tylko cieplo juz bylo:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgahc
Na http://www.look4win.pl/ mozna coś wygrać oglądając reklamy. Na prizpass zbiera się monetki i mozna wymienić na różne gadżety, na jungle natomiast są zdrapki i różne questy. Polecająca Kasia_Kasia http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=Kasia_Kasia http://www.jungle.com.pl/login.php?cmd=register&ref=Kasia_Kasia http://www.prizpass.pl/index.php?ref=Kasia_Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...myslałam ,ze na świeta sie do PL wybierasz... mhmm..gram sobie;)... i do tego herbatka...poziomkowa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:-)) Lubis--->na swieta nie chcialam,bo mam sporo spraw do zalatwienia,a wiekszosc lekarzy pewnie na urlopie ,a urzedy zamkniete:-)) A tak na spokojnie wszystko zalatwie:-)) Szukam w necie salatki z kurczaka .....i nie moge na nic fajnego trafic:O Milego wieczoru:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka jesli chodzi o salaltke z kurczaka to mozna zrobic taka tradysyjna z anansem i z czyms tam jeszcze:D np serem, albo kpusta pekinska, czy ryzem dobra jest gyros podobno ale ja nie robilam nigy a na kiedy potrzwbujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->na sobote:-)) O tej z gyrosem slyszlam,znalazlam cos w necie,ale wole przepisy sprawdzone:-)). Jak bys miala dobry przepis to mi podeslij-jak znajdziesz troche czasu i checi:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka slokich snow: \ kurcze daczego wydaje mi sie ze dzis sobota:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wam Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych w prawdziwie wiosennym nastroju , smacznego jajka i pogody ducha .:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie Asiu same tu zostalysmy:( moze powroca synowie i corki marnotrawne:D;) dzieki za zyczenia:) \ dobranoc🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->bedziemy cierpliwie czekac:-)) Spij dobrze,ja tez sie klade,bo padam ze zmeczenia:-)) P.s,a klops wyszedl pychotny;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam piekny koszyczek:classic_cool: i zaraz pojde swiecic ale moje koty znowu nie chca ze mna pojsc:( :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->a ja do pracy:O,ale wieczorem jade do znajomych i wracam jutro wieczorem;-)) Spokojnego i milego swietowania:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł! :D Na chwilę powracam... by życzyć wesołych świąt i mokrego dyngusa :p;) choć wiele wskazuje na to, że zamiast polewać wodą będzie można rzucać się śnieżkami, dziwnie to wygląda w tym roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASiu to fajnie ze jedziesz do znajomych:) Wielbiciel Tobie rowniez wesolych swiat bez tych sniezynek raczej:P;) a pogoda na razie u mnie fajna i bylam z siostra na spacerku nawet:) a teraz ide sie troche😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->Wesolych Swiat:-)) Setunia-->u mnie piekna pogoda,sloneczko swieci,ale troszeczke wieje. Zmykam pod prysznic,bo i juz tak jestem spozniona....przez moja prace:O Nie objadac sie:P;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia dziękuję :) 😘 🌼 Asiu dziękuję również :) 😘 🌼 Obżarstwo już rozpoczęte :p właśnie pochłonąłem słuszny kawałek sernika :classic_cool: a święta wesołe dla mnie nie będą, wczoraj kompletnie bezmyślnie usunąłem z dysku 2 GB bardzo ważnych plików 😡 próbuje je odzyskać, ale narazie bezskutecznie, chyba mnie coś trafi zaraz 😠😡 ehh 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu Ty tez nie przesadzaj z zarlem:D oczywiscie zartuje:) nie zaluj sobie nicZego:) Wieliciel to niezle:/ wspolczuje!! masz na pocieszenie👄:) a ja dzis poszcze troche jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych...Radosnych...Rodzinnych...Spokojnych ...Świąt!!!!! 🌻🌻 :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam:D,co roku mowie sobie ,ze nigdy wiecej tyle jedzienia nie bede szykowac:O Od jutra wielkie \"oczyszczanie\":D,no moze kilka dni pozniej;-)) Setunia--->trzeba wypic cos mocniejszego,aby zaladek szybciej trawil:D Wielbicielu--->przykra sprawa z tymi plikami (przytula):-)) Lubis--->jak sie masz?:-)) Milego wieczoru kochani:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka dlatego ja sie zbytni nie wysilalam:D a cos mocniejszego to bylo po sniadaniu ale tylko odrobinke:classic_cool: u nnie sie zabielilo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×