Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

5 powodów... hmm 1. już dawno mówiłem, że kiedyś stąd zniknę i od dłuższego czasu zaglądałem mniej, no i dziś nastał ten dzień 2. robi się tu coraz prymitywniej 3. męczy mnie tutejsza ludzka hipokryzja i chamstwo, a jednego i drugiego jest pod dostatkiem 4. z nałogami trzeba walczyć ;) 5. nic mnie tu nie trzyma 6. zmieniam trochę profil działalności w firmie i od kwietnia będę znacznie mniej siedzieć przy kompie 7. wolę czas tu marnowany spędzać przyjemniej ;) (w końcu do tego dojrzałem hehe :p) 8. koniec z przegrywaniem życia :classic_cool: 9. niedługo urodziny (kolejne :o) to chyba dobra okazja do zmian ;) 10. ...? eh jeszcze pewnie coś by się znalazło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->oczywiscie ,ze mozna powyjasniac,ale dwie strony musza tego chciec:-))inaczej nie da rady:-)).Ciagle tu jestem;-))jak bede miala odejsc poinformuje Was o tym....nie odchodzi sie bez pozegnania....w koncu poznalam tu bardzo sympatycznych ludzi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu to sa dobre argumenty:) ASiu to dobrze , bo jz sie balam ze tak bez slowa chcesz odejsc:) ja jak znajde pace pewnie tez za dlugo nie bede tu przesiadywala ale ja to forum traktuje jako cos przyjemnego i na razie nei planuje sie z nim rozstawac:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->jesli nie tu to na gg dalabym znac \"spokojna Twoja roszczochrana\";-)) Trzymam kciuki ,abys w koncu cos fajnego znalazla:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pertraktuja?;) ja spadam spac wyjasniajcie poki sie da:) dobranoc🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Do pracy sie zbieram-dzis mam czaly dzien....jakies szkolenie na nowej maszynie i takie tam. Milego i udanego dnia Wszystkim zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka to masz nowa prace?? a ja wczesniej zajecia skonczylm:classic_cool: ale trasznie chce mi sie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->praca stara,nowe tylko udogodnienia;-)) Stopy strasznie mnie bola po calym dniu pracy,taki ruch dzis byl,ze nie moglam nawet na obiad wyjsc:O Uciekam na pizze i film:-)) Udanego wieczoru zycze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka to na razie w pracy zostajesz??:) a kied pizze zdazylas zrobic??:D \ to smacznego i milego seansu ja zaraz spadam spac pusto tu bez Wielbiciela:( jutro na zajecia, to sie zmywam dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->pizza byla gotowa(kupilam w sklepie):D,nie mialabym sily robic:O Spij dobrze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo:classic_cool:🖐️ no nie...zostawic Was na pare dni nie mozna..od razu ..jakies...zmiany...jakieś rozstania...echhhh... szkoda Wielbicielu:) ale masz racje..ja jestem to od roku...i kaffe stacza sie...nie wiem jak bylo wczesniej... oczywiscie nie pisze to o Was👄 miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis masz racje, to juz nie o samo forum,ale nie ma na to rady niestety Asiu a Ty gdzie wsiaknelas??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ---> już tak nie płacz, od czasu do czasu postaram się zajrzeć :) Lubiś ---> czasem jest to konieczne, takie życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu no to jestes usprawiedliwiona:) Wielbiiel to fajni:) bo juz sie alam , ze calkiem znikasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry;)🖐️ druga;) kawe pije... ale mam pracy..echhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania..czy ja wiem...czy nudy? ja tam sie nie nudze:classic_cool: patrze własnie..jak pada snieg;) trzeba przyznac..,ze to ostanio nieczety widok...;) miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->ja tez nie mam czasu na nude,zawsze znajdzie sie cos do zrobienia,a jak nie ma nic do zrobienia;-))to jest kasiazka :-)) Znow mnie gardlo boli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis a bylam w jednym urzedzie:o u mnie na szczescie sniegu nie bylo;) ale za to padak deszcz;) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w to białe przedpołudnie;)🖐️ no..troche napadalo tego sniegu...ale na plusie jest...wiec pewnie szybko bedzie po nim;) Seti...racja..urzedy potrafia dołowac.... milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️druga:D U mnie sniegu brak,ale za to piekne sloneczko swieci:-)) Milego dnia Wam zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×