Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

witam:classic_cool:🖐️ Asiulka....i bardzo dobrze ,ze wróciłas:classic_cool: jak widać...nudzilismy się bardzo bez Ciebie;) miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->liczylam ,ze jak wroce to bede miec troche stron do przeczytania ,a tu....kilka postow:P,ale jakies \"nowe twarze \"sie pojawily:-)),a i Wielbiciel troche do Was zagladal i podnosil topik,bardzo mnie to cieszy:-)) Juz przyjechalam i pada deszcz,a w pl taka piekna pogode mialam....chyba wroce :D I przyznam sie ,ze to byl bardzo udany urlop,no moze po za kilka wizytami u doktora ;-)) Ech i znow dzis do pracy z moim \"ulubionym\"szefem;-)) Milego dnia kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Buziaki dla wszystkich👄👄👄:D Wielbicielu--->i wzajemnie:-) A gdzie to setunia sie szlaja?:D Udanego dnia zycze:-)) do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ U mnie od rana piekna pogoda,chyba pojde na maly spacerek;-)) Gdzie Wy jestescie?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->w koncu sie pojawilas:D A co Ty taka zabiegana?he Stopy mnie bola:Oi ogolnie jakas taka wypompowana jestem,pewnie nyny pojde🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozaa
placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Jak sie macie ? Setunia--->a co robisz? Lubis--->u mnie bez wiekszych zmian,praca ta sama:D,ale ze zdrowkiem gorzej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->robilam w pl usg piersi i co sie okazalo,ze mam goza na pol cm :O Zawsze cos sie przyplacze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka.......to niedobrze...:( mam nadzieje,ze wszystko skonczy się dobrze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->na chwile obecna kazano mi czekac i za 3-4 msc zrobic znow usg,jak sie powiekszy to biopsja mnie czeka:-(( Wiec czekam. Ale koniec smutow. ide sniadanie sobie zrobic,bo mi juz w brzuchu burczy ,a pozniej do pracy na caly dzien. Trzymajcie sie i milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka👄🌻 już trzymam kciuki...aby było dorze...bedzie:classic_cool: uffff....dopiero chwila wytchnienia....caly dzien...zarobiona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ...a ja wlasnie do pracy dotarlam....i...hmmm...padam ze zmeczenia...wczoraj skopalam ogrodek...i dopiero teraz odczuwam skutki;) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Tak dobrze mi sie spalo,a tu budzik dzwoni😠 Lubis--->ja to Ci zazdroszcze takiego ogordka,tu mam ale kopac mi nie wolno😭;-)) Milego i udanego dnia:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×