Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

haj🖐️ prasuję się...jutro skoro świt jade w delegację...hmmm..z szefem... nie chce mi się...echhhhhhhhhhhhhhhh ta pogoda mnie dobije...parno..i pada...tropiki.... udanego wieczoru:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->dzis to sie przyda masazyk brzucha i glowy:-)) Cisze sie ,ze u Ciebie wzystko w porzadku:-)) Pozdrawiam Wszystkich w piekny ,sloneczny poniedzialek;-)) Lubis--->udanego wyjazdu z szefem;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->brzmi zachecajaco i ciekawie i oczywiscie nie watpie w Twoje umiejetnosci;-) do pomaranczki--->moje IQ jest zadowalajace,ale nigdy nic nie wiadomo:D Magnum sobie jem:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apisalam sie i mi wjebalo posta to teraz kotko:P u mnie jako tako:classic_cool: ozdro🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie kochani:-) U mnie tak jak u Lubisi...ciagle praca i praca.Kilka osob pojechalo na urlop i szalenstwo sie w pracy zaczelo,nie mam zmiennika i tak pracuje od po. do niedz.po ponad 50 godz.:O Czeresnie wcinam;-)) Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też pracuję 🖐️ Asiu ---> to wychodzi ledwo 7 h dziennie. Niektórzy muszą zasuwać po 10-12 i więcej, a Ty narzekasz na 7 :p p.s. uważaj na robale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->moze i 7h,ale caly tydz.nie mam dnia wolnego i to mnie tak meczy:O,ale w sierpniu biore kilka dni urlopu:D O robale sie nie martw;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi to polskie czeresnie ,ale pewnie pryskane,wiec nawet nie sprawdzam czy sa....lepiej nie wiedziec ;-)) W koncu ktos tuli;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę walczyc z kretem... albo on...albo ja:classic_cool: było juz po prosbie...teraz musze zastosowac bardziej radykalane metody....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisia---->gnojowki mu wlej:D i bedzie po krecie lub wody z karbitem:D Wielbicielu--->tulenia nigdy dosyc;-)) p.s chcesz mi te czeresnie obrzydzc?😠;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś ---> może klina klinem? Znaczy się kreta... kretem? :p;) Asiu ---> hm, a wydawało się jakbyś na głodzie była ;) p.s. nie, skądże. Już nic nie mówię :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam o 5.30....słonce mnie obudzilo:classic_cool: echhhhhhhhhhh...urlopu potrzebuje.....musowo..... miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Z pracy wrocilam i nie mam pomyslu co dalej:Ochyba prasowanie zrobie;-)) Udanego wieczoru:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udanego🖐️ porzeczki bede zbierala...co jak co...ale to zawsze u mnie obrodzi:classic_cool: a pozniej...pyszne domowe winko porzeczkowe;) mocneeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanego:-)) Czego jak czego ,ale winka to bym sie napila;-)) Z pracy wrocilam ,szybki obiad i na chwile znow do pracy wracam:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udał sie:classic_cool: był w skrócie....porzeczkowo---jagodowo----malinowo----grillowy...no i baaaaaaaaaaardzoooooo...Osobisty;) kolorowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmm..rozumiem....no,fakt...szkoda... do domu sie za chwile zbieram... cos ost mam za duzo pracy w pracy.... miłego...i do miłego:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×