Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

ale mnie rozbawilas ta musztarda!!!:D jaka ona bya??????? taka tradycyjna stolowa delikatesowa???????? ale samej musztardy nigdy tak nei jadlam:DD:D:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopoiko
musztarda stofowa ocetix...kurde ja nie jem takich rzeczy jakos tak wyszlo...i powaznie pycha...jezeli to tak mozna okreslic--pycha--:P masz musztarde to.......czekam na wrazenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopoiko
a nie wspomne o ketchupie....ale wiesz w ilosciach...tylko dla smaku:))np prosto ze sloiczka czy butelki:)) ja tez lece spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a majonez lubisz?:) ja musze odkurzyc wroclam i ciagle cos do zrobienia jest:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ z pracy wrocilam i za sprzatanie musze sie wziac:O 🖐️ setunia🌼 Lubis z Wielbicielem chyba bardzo zajeci sa;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASiu widze ze tez nie masz lekko🌻 ja juz teraz odpoczywam ogladajac klan pozniej pierwsza milosc:P potem pojde se na spacer itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopoiko
hmm majonez no moze byc ale to juz raczej z czyms....moj brat je majonez lyzeczkami....czasem caly sloik idzie...a jestesmy szczupli wiec mozemy sobie pozwolic na takie ekstremale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza:D🖐️ Wielbicielu--->mowia,ze \"predkosc predkosci nierowna\":P-ciekawe co maja na mysli;-):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzecia Wielbicie a takie tam dzis mi lepiej leczko wyszlo przepyszne za to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka Vitaminka
Myślę, z którą koleżanką teraz sypia:P Obleciał już wszystkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia;-)),ale jak to mowia \"ostatni beda pierwszymi\";-)):D Zimno jakos sie zrobilo u mnie -chyba juz jesien:O Setunia--->nie martw sie ,nie smutaj sie ,a wszystko bedzie ok🌼 Ide po ciacho,no i moze kawa ,aby sie cisnienie podnioslo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieliciel heheh;) Asiu a ja musze obejsc sie bez slodycza dzis:D za to mam ajny film na nocny seans:duma i uprzedzenie\":classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->umnie tych slodyczy troche za duzo dzis kupilam jeszcze cukierkow na wage :malaka ,kasztanki i adwokat-wiec dzis bedzie mi bardzo slodko;-)):D Ja na dzis mam jakis nowy film-romantyczny chyba-wiec juz sobie tuzin chusteczke przygotuje;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmm..a ja mam ksiązeczke...\"Kochanek Lady Chatterley\"...listonosz dzisiaj przyniósł...;-) romantyczo-erotycznego wieczoru zycze...;-) zastanawiam sie co zjesc na obiadokolacje...niby jestem godna..a nie jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka lubie kasztanki:):):) zjadlabym:) jaki to masz film?????:) powiesz czy dobry , to zlec sis by go sciagnela;) Lubis przyjemnj lektury i mam nadzieje, ze jednak zjesz cos pysznego;) ja chyba tez cos jeszcze przekasze:P jakas pyszna kanapeczke, bo ostanio cos nie ma kiedy zjec se porzadnej kanapki;) i ide salatke robic:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->moglas ogladac ten film,bo to z 2004 r\"Notebook\",ale podobno fajny,ostatnio ogladalam P.S KOcham Cie-przyjemny film:-)) kasztanki tylko 2 zostaly:D Lubis--->niech ten listonosz przyniesie kilka ksiazek tez do mnie ;-)) Milego czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow same siodemeczki04ry;) teraz juz 3beda i 8mka:P Asiu nie ogladalam kaze siostrze sciagnac te dwie komedie:classic_cool: bede miala na samotne jesienne oce-przynajmniej dwie;) koncze obic salatke i ide na nocny spacer pelno nietoperkow u mnie mam nadzieje, ze nei maja wscieklizny:D to milego🖐️:) P.S. juz wszystko przemysalam i nie smuce sie tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopoiko
..wlasnie jem arbuza z serkiem homo pycha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam sobie campari;-):classic_cool: to tez kalorie:D:p Seti ja nie mam wscieklizny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×