Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość dlaczego do cholery..
...odchodzicie od pytania zawartego w topicu? : > chcialam sie kulturalnbie wypowiedziec, a nie dajecie mi szansy bo juz macie inne tematy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam sie kulturalnbie wypowiedziec, a nie dajecie mi szansy bo juz macie inne tematy :/ alez tez piszemy o tym! pisz , pisz co teraz robisz;) Wielbicie juz przybyl i to nie dzis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->dziekuje,lepiej:-)) Ale caly dzien dzis w szpitalu spedzilam,padam ze zmeczenia i glowa mnie boli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...Wielbicielu--->zawsze cos ,ale juz wszystko ok,glowa boli zezmeczenia i nerwow chyba -jutro jeszcze mam dzien wolny to odpoczne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->a co sie bede na forum o chorobach rozpisywac.....;-)) Chyba to rozumiesz?:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia:)🖐️ druga:classic_cool: oj Asiulka....szpital....mam nadzieję,ze wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...zimnica...przez cały dzien 11 st...brrrrr....do tego silny ,porywisty wiatr...a do tego cos jakby ksiezyc ku pełni sie mial,rozpogodzilo sie na noc....obawiam sie ,ze w nocy chwyci mroz...brrrrrr.... mhmmm...co robie....siedze z kieliszkiem wina,udaje ,ze nie zgladam do lapa a o stara sie rozpalic w kominku;-) Wielbicielu...za klapsa;-) to moglabym focha strzelac bez przerwy;-):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie rano bylo nawet 13nascie stpni:o nie mialam dzis zadnej kurtki ani niczego:o ide se po piwko:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->tak fochy z tego samego powodu;-)) Wielbicielu--->klapsy mile widziane....moze przez to cisnienie mi wzrosnie;-):P U mnie dzis bardzo slonecznie bylo ,w krotkim rekawku sie chodzilo.....ale czasami tesknie za mrozem - 25 st lub wiekszym;-)) Caly dzien dzis sie ochodzilam....nogi bola strasznie -chyba starosc mnie dopada;-)) Karpatke robilam(znow):D spijcie dobrze kachani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry w piekny sloneczny dzien....chyba lato do nas wrocilo;-)) Szkoda ,ze do pracy musze isc:O Wielbicielu--->ubolewam nad tym strasznie;-)...nic nie chcesz pomoc mojemu cisnieniu:D Milego i udanego wypoczynku WAm zycze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis fajny rzesoi poranek ze sloncem lubie taka pogode;) po prostu trzeba sie juz cieplej ubierac i bdzie giciarsko:classic_cool: NIE CHCE JUZ LATA!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ to ja moze dla odmiany...8st...wiatr..mżawka...taka jesienna bura pogoda... Wielbicielu....szkoda..no wielka szkoda:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle obiadek . Dla mojej rodzinki,potem spacerek ,jest ładna pogoda.Pozdrowionka dla wszystkich co się nudzą!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzac lubimy tylko we dwoje
a ja siedze w pracy i zajadam grzeska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ielbiciel a za co tn klaps??:D niech bedzie od dzis lubie \"takie\" klapsy:classic_cool: udanej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×