Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

jestem:)🖐️ tez mialam dwa dni do....tyłka...;-) ale juz jest :classic_cool: nigdy nie jest tak...zeby nie moglo byc lepiej:classic_cool: albo cos w tym stylu...wiecie o co biega;-) miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja mam stan podgoraczkowy...zle sie nie czuje...ale 37,8 jest...i ogolnie jakos mi tak...ciepło...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja na szarym koncu;-)) U Was tez tak slonecznie na plusie 25:-))i bez wiatru? Do znajomych sie szykuje na drinka;-)) Lubis--->a gdzie sie tak zalatwilas,moze jak bylas na kaczkach?:-)) Witam rodzynka:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza:classic_cool:🖐️ Asiulka nie wiem..temp nue chce spasc:o:( koszmarną nocke miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc:) pchły na noc?!?...karaluchy pod poduchy...i cos tam...cos tam...nie pamiętam dalej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...no...ale zyczenia :D:classic_cool: mysle ,że coś da sie zrobic w tej sprawie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ w koncu z lozka sie podnioslam:O,ale ciagle spac mi sie chce:-) Wielbicielu--->o ktorej to sie spac chodzi?;-)) Lubis--->ciepla kapiel sobie zrob:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po kąpieli:classic_cool: jestem pod kocykiem..myslałam,ze wielbiciel sie do mnie przytuli...a on sam poszdł spac...ehhh..;-) [nie czytajcie tego co pisze...goraczkuje;-)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...kafeteryjnym zwyczajem...🌻 za stronke;-) pierwsza:classic_cool: pada...leje..wieje...zimno...szaro...buro...ale w sumie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lobuziaki;-):P Jak sie macie? Lubis--->juz Ci lepiej?:-)) Setunia--->u mnie ciagle slonecznie i bez deszczu:-)) Jutro odpoczywam...w koncu bede miec czas zrobic kopytka;-)) Kawe pije i sernik jem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×