Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość Gabiii
Piję kawkę,palę papierosa i klikam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->ale pieknie musi byc ...tak dawno sniegu nie widzialam😭 Setunia--->co wymyslilas?:-)) Choroba mnie ciagle atakuje. ..i ciagle pada.... zapomnialam kupic piwo na grzanca:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D,ale sie usmialam:D Dziekuje Ci bardzo ,za checi i za poprawienie humoru👄 ...mmm i to na dodatek butelkowe. Grzanic bedzie smakowity;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->nie masz wiekszych zmartwien?;-) spyniac ide,bo juz goraczka mnie atakuje:-(( spokojnej nocy i kolorowych Wam zycze🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga:classic_cool:🖐️ witam w mrozny,ale baaardzo słoneczny poranek:) Asiulka...jak tam zdrówko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis---->choroba ciagle postepuje:-(...dzis dodatkowo glos stracilam:O,mam nadzieje,ze gorzej juz nie bedzie;-)) U mnie dzis tez slonecznie ,ale czy cieplo to za minutke sprawdze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu wez sobie idz na jakies choobowe:( bo w koncu nabawisz sie zapalenia pluc:o trzzmaj sie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->dziekuje za troske,ale w mojej pracy chorobowego nie ma,jesli chcialabym isc to musze kogos miec na swoje zastepstwo....szefa nic to nie obchodzi,malo tego to jeszcze mi za chorobowe nie zaplaci😠 bedzie dobrze...faszeruje sie czym tylko moge;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->bo TY dobra kobitka jestes:-)) Odpoczywam po pracy ,jutro na caly dzien ide ,za kolezanke,bo tez chora :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia---->za nim ona wyzdrowieje ,to ja mam nadzieje tez;-)) ide spac . spokojnej nocy Setunia🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu tez spij spokojnie:) ponoc sen najlepszym lekarstwem;) mam nadzieje ze nei beda mi se znw snily biale myszki:o bo dzis mialam taki sen ze probowalam zabic biala mysz:o klapka na muchy:> okropny koszmar:/ tez spadam zaraz spac 🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniegu troche napadało🖐️ Asiulka...trzymaj sie👄 pewnie te koszmary to z choroby...moze goraczkujesz w nocy? zle sie do snu ulozylam...szyja mnie boli:o i coraz trudniej rano wstac...ciemno jak...wiecie gdzie... miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×