Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Wielbicielu--->filma ogladalam:-)),i masz racje siedzialam cicho jak trusia:p Setunia--->i jak idzie?;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu klorowych:) Wielbicielu nie no przez internetowe flirty nie ale jak sie na zyo spotka to moga byc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->film o zabijaniu,jakas nowosc z Nicolasem Cage,gdzie wciela sie w role platnego mordercy.dalo sie obejrzec:-)) Setunia--->nie trac glowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu spoko moz wlasnie powinnam w koncu stracic glowe dla kogos;) a z nim juz sie 3razy spatkalam;) Wielbiciel no dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->to zle sie \"spodziewales\";-)),ale komedie tez czasami ogladne .A \"Next \"z Nicolasem widziales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ---> widać jest coś na rzeczy ;) Asiu ---> nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś film oglądałem, a z nowościami już w ogóle na bakier jestem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu no moze sie w koncu zaocham aczkolwiek to by byla 9ta proba by tego dokonac jak nie wiecej ich bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->brak czasu co?:-)) Dobra ludki ,ide w koncu spac ,bo jutro do pracy i to caly dzien 😭 Spijcie dobrze👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> a dziękuję, całkiem całkiem. Właśnie się trochę obżarłem, przepijając likierem anyżowym, ale był ohydny :o a u Ciebie jak tam? ;) Setunia dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×