Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Dzien dobry🖐️ Wielbicielu--->dziekuje jakos leci,tylko glowa mi spokoju nie daje ,juz prawie tydz.boli:O,ale w koncu przejdzie ;-)) Nie lubie nic co zawiera anyz:Onawet cukierkow,ale raz pilam drinka z dodatkiem czegos z anyzem i byl nawet ,nawet.;-)) Jeszcze dwa dni i jeden dzien wolnego,a moze dwa:D Mam plan dzis robic sernik na zimno:-) Lubis--->a TY gdzie sie szlajasz?:P:D Milego i udaneg weekendu zycze. P.S u nas dzis Halloween,mam nadzieje,ze cukierkow mi nie braknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ---> fasolką po bretońsku :classic_cool: podjadłbym jeszcze, ale nie mam już fasolki :( Asiu ---> cukierki jeszcze jakoś zniosę ;) ale ten likier to naprawdę paskudztwo, strasznie mocne, jakby jakiś anyżowy \"koncentrat\" z alkoholem, bleh :o Dziś dla odmiany mam coś dobrego,, Carolans, mmm prawie tak dobre jak Sheridans :classic_cool: no to Wasze zdrówko, dziewczynki \\_/ \\_/ \\_/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel tez ym zjadla fasolki alem glodna:( az pojde spac z tego glodu:o dzieki za toasta👄:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja to dopiero obiad robie.dzis pieczen z gotowanymi warzywami i pieczone zemniaki...no i winko. Wielbicielu--->ja cos podobnego kiedys pilam o smaku anyzu ,chyba apsynt to sie nazywalo....wstretne to bylo strasznie :O Udanej niedzieli:-) P.S w tym tyg mam duzo wolnego :P:D,szczesliwa jestem strasznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> niewiele Ci do szczęścia potrzeba ;) aż tak bardzo pracy nie lubisz, czy aż tak bardzo lubisz siedzieć w domu? a może coś innego...hmm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setuniaja se wolalam poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel to nasepnym razem obiecuje poprawe i cznny udziala w kibicowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->prace bardzo lubie,tylko szefostwa nie znosze :P;-)),ale mam troche spraw do zalatwienia wiec wolne mi sie przyda:-) Ide filma ogladnac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiii
Jem kanapkę z pasztetowa przed kompem :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj:)(czesc) powiem tak...zajeta jestem...w pracy urwanie głowy...ale mamy syt awarayjna...pozniej bedzie tylko lepiej...i zagladal bede czesciej;-) miłego dnia🌻 Wilbicielu👄👄👄 Twoja krew smakuje wybornie...mhmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ Wielbicielu--->dziekuje u mnie znakomicie ;-))wolne mam i tak jeszcze 2 dni:-)) A jak u Ciebie?:-)) Moze juz przestan tracic ta krew:D Lubis--->trzymam Cie za slowo;-))🌻 Ide prasowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×