Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Asiu Czesio juz lepiej sie zuje:) szalje normalnie:) ja bylam dzies na \"wiejskiej dyskotec\":D ale dlugo am nie wytrzymalam:) jutro szkola dobranoc;D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam
film erotyczny a tu sama samiuteńka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 LATKA
zajmuje sobie mysli zeby nie czuc bolu krwawiacego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🖐️ jak tam weekndzik minął?;-) u mnie..wiosennie...wczoraj bylo 8 st na plusie...a w nocy spałam przy uchylonym oknie;-)...super... herbatkę sobie zaparzę... Asiulka..jak tam siostra? miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Weekend bardzo udany,u mnie o jeden dzien przydluzony,bo dzis nie pracowalam;-)) Lubis--->siostra dopiero 22.02 przylatuje,na te okolicznosc tez sobie wolne wzielam:Djuz nie moge sie doczekac. Mam nadzieje,ze u Wszystkich wszystko dobrze,bo malo piszecie:-( Pogode mam fatalna ,caly dzien deszcz pada......brrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie weekend tez udany wczoraj bylam w szkole i neiwyspana po sobocie, wiec sie nei odzywalam dzis u mnei wiosny ei ma chociaz jest ladniej niz wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie sloneczko bylo od samego rana;-) ptaszki jakos tak radosnie spiewaly jak wyjezdzalam do pracy... za 20 min do domciu jade... bawcie sie dobrze wieczorkiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudokibol
odpowiadajac na pytanei: pije kawke :D juz druga dzis. z mlekiem i miodem - pyyyyycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudokibol
a teraz sie zabieram za nauke, we wtorek egzamin :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikpikpik
susze paznokcie klikajac w klawiature:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudokibol
oooo tez musze pomalowac! bo moje poprzednie dzieło juz sie zdrapalo troszki :) jak widzicie, zamiast sie uczyc, to ja na kafe lukam, eehhh :O niech mnie ktos zagonii do ksiazek ;) albo se zjem cos - ale potem juz ostro ryje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam ksiazke czytac ,a nic nie robie tylko telefony odbieram:O Wielbiciel to gdzie sie szlaja?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudokibol
umalowalam te paznokcie.....w efekcie czego mam brokat na biurku, na ksiazkach, tylko nie na paznokciach :D a jutro bede je obgryzac :O jablko jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidi3a
nuda strasza, wielki bezplan a wieczór dłuuuugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzien dobry wszystkim wstalam i jestem czarna ;) :D za oknem - brrrrrrr...... :O milego dnia wam zycze, pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Tak dobrze mi sie dzis spalo ...mmmm;-)) Slonce dzis sie pokazalo,to bedzie udany dzien:-)) Milego i slonecznego dnia Wam zycze i macie po 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ miałam CENTRALE....wykonczona jestem... ale...po pracy...basen:classic_cool: odreaguję;) trzymajta się👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po egzaminie 😭 setunia --> czarno to widze :O ale milo ze pytasz :) jak wrocilam do domu, to normalnie padlam na łozko i spalam godzine jak dzik ;) a teraz trzaby cos zjesc. moze po kurczaka z rożna skocze? mniam :D lubis ---> ale ci dobrze z tym basenem, mi tez by dzis dobrze zrobilo troche pomachac lapkami i nogami. tym czasem, uciekam, bo \'głodzilla\' sie odzywa ;) :D 🖐️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, czy tylko ja cos robie? :) Bylam na spacerku w ramach relaksu. Fajnie bylo, ale deszcz zaczal padac ;o kawy bym sie napila lecz niestety czajnik mam na współe z kolezanka, ktora mieszka w pokoju obok. a zgarnela czajnik i spi ;( i wogole to strasznie zmorrrrrrdowana jestem ;o i jeszcze co robie: pije mleko i jem pestki dyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudo--->nie martw sie -egzamin napewno zdany:-)) Ja tez dzis caly dzien jakas taka glodna chodze;-)) Wlasnie przepisuje do zeszytu przepisy na salatki.....i tak mi slinka cieknie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łuuuhhu ale sie wyspalam! :D Asiulka--> dzieki za slowa otuchy 🌻 Wiesz, co? juz mi lepiej :) :D co do salatek, to moja ulubiona to z tunczyka, kukurydzy, ogora i takich tam. pewnie kazdemu znana :) mmmmmmniaaaam a teraz jem se kanapki z dzemem i pije herbate z dzikiej rozy i owocow lesnych :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ Piekny sloneczny dzien dzis mamy na Wyspach:-)) Jeszcze 10 dni pracy i tydz.urlopu;-) Pseeudo--->ja to z tunczykiem konkretnego przepisu nie mam,wiem ,ze siostra robi i uklada ta salatke warstwami. A wczoraj dostalam od znajomej jakies takie dziwne :sledz z ananasem ,winogron z czosnkiem:Dpodobno bardzo dobre ----zrobie to sie przekonam. A gdzie sie Wszyscy podziewaja? Lubis--->co Ci zginelo?:D;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa :D u mnie za oknem \"słota\" ze tak powiem ;) wieje, pada, chyba zimno, nie wiem, bo nie bylam na dworze :D tak sobie patrze przez okno na ludzi w kurtach i z parasolami, siedze sobie pod kocykiem i cie ciesze, ze nie musze nigdzie wychodzci :D ale jest fajnie..... :) Asiulka--> heh, no ciekawe polaczenia tych skladnikow....opisz potem doznania :D :D a i wiecie co jeszcze robie? czytam ten wasz temat od poczatku :D jestem w polowie, i jest tak jakbym ksiazke czytala :) wiem o was coraz wicej......boicie sie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ Asiulka...a taki jeden segregator...ale sie juz odnalazl...po prostu kolega na miejsce nie odłozyl:D sniegiem mnie zasypalo:classic_cool: ciekawe jak do domu wroce.... pseudo...no to powodzenia w czytaniu;-) od rana chodzi za mna kalafior...na swiezy nie ma szans...ale kupie mrozony...odgotuje..i zjem z buleczka na maselku...oby tylko w sklepie mieli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj🖐️ focha mam...ale niegroznego...da sie z nim zyc;-) miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lubis--->nie Tylko Ty dzis focha masz...ja tez od rana jakas taka zla chodze i nabormuszona;-)) Do wieczora przejdzie....moze:D Milego i sloneczneg dnia Wam zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snieg pada;-) ale..moze...moze...słoneczko sie pojawi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×