Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Lubiś ---> oooo, będzie nowa kafeterianka; gratulacje :D 🌼 Asiu ---> dziękuję 😘 tym razem nie praca, no ale... nieważne ;) Całkiem wiosennie za oknem :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis nie wiedzialam,,,:) GRATLUJE!!!!!🌻 to chbya dzis najlepsza wiadomosc jaka do mnie dotarla: WWW & Lubis usunieto top \"najwiecej ostow??? Asiu nie wiem , mi sie sami tacy niefajni trafiaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->jak to nie wiedzialas ,ze Lubis bedzie miec dzidziusia ...juz chyba od 2-3 msc daje nam tu rozne znaki;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...znakow a znakow sie nadawałam;-) ciesze sie baaardzo...z dzidziusa;-) 12 maja ten szczęslwy dzien:classic_cool: jestem dobrej mysli👄 Seti...no wlasnie widzialam ze nie tego topu...kto i dlaczego go usunal?!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis oby tylko z 12 nie zrobil sie 13 maja;) no komus widac bardzo przeszkadzalismy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka 13nastego dnia miesiaca urodzona...a zobacz jak z niej fajna Babeczka;-) a co inni o zniknieciu topiku?...a modki co? moze trzeba nowy zalozyc?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->dziekuje Ci bardzo za te mile slowa🌼 Co to za roznica w jaki dzien malenstwo przyjdzie na swiat,wazne ,aby zdrowe bylo.Podobno dziewczynki lubia rodzic sie po terminie....moja czekala ,az tydzien na przyjscie .....i wcale sie nie spieszyla;-)) Z pracy wrocilam....jakos tak mi fajnie ,pozytywnie wiec to bedzie mily wieczor:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie zdrowa:) inaczej nawet nie chcę myslec;-) ja urodziłam sie prawie 2 tygodnie po terminie...;-) buszuje po merlinie...chyba za kilka dni listonosz kilka ksiazek mi przyniesie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis no masz racje z ta 13:) Lubis zaloz nowy top albo wpiew moze zapytam czemu usunieto tamten:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, 2-3 m-ce?? Miesiąc temu była mowa o nowinie :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3446444&start=8910 13:46 poza tym żadnych znaków też nie widziałem; ale Wy \'mamuśki\' chyba macie gorącą linię poza forum, bo o dziewczynce na pewno nie było tu mowy ;) Lubiś ---> 12 maja...?? Więc pół roku milczałaś, ładnie to tak? :o Przecie my prawie jak rodzina :p :D Setunia ---> nie zauważyłem zniknięcia topu :o od rana mnie nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W no ak Lubis miala roznego rodzaju zachcianki;) i ogonie w skowronkach:) no ale nie pomyslalam , ze t z tego powodu:D;) W cierpisz na insomie?:) bo ja ostatnio spac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ---> no miała zachcianki, ale to 1m-c temu widziałem, a nie 3... Nie, cierpię na rozregulowany zegar biologiczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Oj ,juz sie Wielbicielu tak nie czepiaj tych msc;-),powiedzmy ,ze ja wiedzialam z innego zrodla;-)) Piekna pogoda u mnie ,a ja do pracy za 30 min i to na caly dzien😭 kto mnie przytuli?:-(;-)) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D🖐️ no widze,ze Wielbiciel niepocieszony,ze sie jako pierwszy nie dopwiedzia;-)👄👄👄 gotów sie z moim ginem o termin rozwiazania posprzeczac;-) zima chyba wrociła..snieg z deszczem pada...brrrrrrrrrr...i wiej juz 3 dzien z rzedu... miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś ---> :D nie będę się sprzeczać, ale niepocieszony jestem! a co! :p Za \"chwilę\" będzie po wszystkim, a my dopiero się dowiadujemy, bardzo nieładnie ;) 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu...po jakim wszystkim:D WSZYSTKO to sie dopiero zacznie:classic_cool: Kochany jestes👄 mykam do domu...wpadne wieczorkiem...domowic pare ksiazek musze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry w tak piekny sloneczny ranek👄 sniadanie jem i za 2 godz. do pracy smigam:-)) Zapowiada sie udany dzin.....tak cos czuje;-)) 👄 dla Wszystkich i udanego dnia zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🖐️ oczywiscie lubis całusa nie dostała:D:P u mnie nie ma słońca...jakos tak szaro...ale w miare ciepło... porzadki robie w dokumentach...znowu sie tego nazbieralo...ehhhh 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super pogoda chyba
żartujesz setuniu, u mnie ciemno i zimo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udany dzien dzis mialam:-) Narecze tulipanow dostalam....to juz na pocztet jutrzejszego dnia. Odpoczywam przy likierku;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🖐️ wiosna sie zbliza wielkimi krokami...a Wy spicie?!? jak już sie zdecydujecie wstac...to miłego dnia zycze🌻 zjadlam wlasnie drugi kawel tortu makowego...pyyychaaaaaaaaa:classic_cool:;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie wiosna juz od 3-4 tyg;-)) i ogolnie jest:classic_cool: Z pracy wrocilam...ciasto z owocami wcinam . Sterta prasowania mnie czeka:O Milego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×