Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Desznik---->moze nie zawsze to sa wyskoki.....problemy czasami zaczynaja sie od tak glupawych i przyziemnych rzeczy i obrastaja do kolosalnych problemow ,z ktorymi nie jestesmy w stanie lub nie chcemy sie zmierzyc. p.s lubie zarty:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka13----------------> a to w duzej mierze zależy jakie kompromisy isnieją w ich związku.Jeśli jedno z nich jest apodyktyczne i nie ustąpi,to lawna się juz toczy.:( Do eleganckiego sklepu perfumeryjnego w Londynie wchodzi (K)lient. (S)przedawca podchodzi do niego i pyta uprzejmie: S - Czego pan sobie zyczy? K - Chcialbym kupic mydlo. S - Alez prosze bardzo. Tu mamy swietne wspaniale mydelka. Pachna niezwykle, nie tona w wodzie, zawieraja balsam, sa polprzejrzyste... K - Ile kosztuje to mydlo? S - Trzy funty. K - Nie ma pan czegos tanszego? S - Oczywiscie. Klient nasz pan. Tu mamy mydelko, tez nie tonie, slicznie pachnie, luksusowe... K - Ile kosztuje? S - Dwa i pol funta. K - Jednak wolalbym cos tanszego. S - Alez prosze bardzo. Klient nasz pan. Niech pan spocznie. Moze troche kawy? O, prosze bardzo (podaje kubek). Tutaj mamy bardzo dobre mydla toaletowe, pachnace, we wszystkich kolorach... K - Jak drogie? S - Poltora funta. K - A jeszcze cos tanszego? S - Prosze bardzo. Moze cygaro? Prosze (podsuwa pudelko cygar ). Te mydelka tutaj dobrze sie pienia, calkiem przyzwoicie pachna... K - Ile? S - Pol funta. K - Za drogie. S - No coz, mamy jeszcze cos na zapleczu (biegnie i przynosi podluzny kawalek szarego mydla). K - Ile to kosztuje? S - Dziesiec pensow. K - Swietnie. Poprosze polowe kostki. S - Prosze uprzejmie. Klient nasz pan. (znika na chwile i przynosi dwa male, eleganckie pakuneczki) K - (zdumiony) Ale ja prosilem tylko polowe kostki. S - Jest, o prosze uprzejmie, tu kawalek mydla (podaje jeden pakuneczek). A tu prezent od firmy. K - Naprawde? Jak milo! Dla mnie? A co to takiego? (bierze drugi pakuneczek) S - Prezerwatywy, zebys sie ch*ju nie rozmnazal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:p Asiu...normalnie nie jestem przesadna...lubie 13ste dnie miesiaca...szczegolnie piatki...uwazam ze czarne koty szczescie przynosza...;-) ale sa syt....kiedy jednak rozum zasypia...a budza sie demony;-) dlugi ten urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa...Lesio jest super...polecam...czytajac mozna sie polakac ze smiechu:D;-) mhmmm...moze sobie go odswieżę...cos czuje ze przede mna dluuuga noc...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->rozumie Cie doskonale:-)) A jak do mojego wylotu Cie nie wezmie ,to nic nie bede wiedziec.....wszyscy beda a ja nie😭 Na 2 tyg.lece.....mam nadzieje,ze slonce mi bedzie sprzyjac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu...to z pewnoscia sloneczko dopisze;-) brrr...zimno ....dobrze ze w nocy przymrozkow nie bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMMMMMMMMuczen
Wpadlam na chwilke na Kafeterie i do nauki za chwilke, co z tego ze mowic po angielsku umiem jak nic napisac nie moge;( Wkowania nadszedl nowy czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna
nie pozwoliłam na wyskoki męża ,byłam tak zajęta swoim chorym dzieckiem ,że nie widziałam naszych narastającyh problemów między nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie da sie jeszcze wszystko uratowac:) bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenna nie znam zagadnienia. Ale domyślam się partner przestał byc odpowiedzialny.Może ma chwilowy kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WW...jeszcze:D:p echhh...wcale mi nie jest do smiechu.... ja chce juz byc po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Desznik Ty skrzaciku forumowy;) Lubis nadal czekamy???????? pisze se jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś--------------> jesteś w błogosławionym stanie i wstrzymam się od komentarza:P:D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Z pracy wrocilam na kolezanke czekam z obiadem:-)) Pada u mnie strasznie ,ale za to cieplo. Jutro mam w planie sie pakowac;-)) Lubis--->stawiam ,ze wezmie Ci po niedzieli. wiesz co jest najlepsze na przyspieszenie akcji?:D Setunia--->🖐️🌼 wielbiciel---->🖐️👄 desznik---->🖐️:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu co co zaserwujesz kolezance?:) ja dzis zrobilamduszona mloda kapustke ale to na kolacje zerze ale cos malenka byla i sie tak zmniejszla ze sie jeszcze mneij jej zrobilo:D mama mni eopieprzyla ze to wierzchnie liscie wywalilam w sumie to moze i racje miala;) bo byloby wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->a co TY taki dowcipny dzis?chyba sie wyspales:P;-)) Setunia--->mam pulpeciki w sosie grzybowym z kasza i ryzem (jak kto woli) i salatke pekinska .....nic specjalnego,bo czasu malo mialam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->jeszcze zostalo ,tyle narobilam;-)) Pakuje sie ....tzn.probuje;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×