Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Setunia🖐️ juz wrociłam z poczty...jestem w domu... i chyba cos zaraz..zjem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoziaaaa
odliczam dni do powrotu do domu:) jeszcze 13 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie najadlam juz:) pije kawke:D ale ...nie wiem czy powinnam:o Zozia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Zoziaaaa:) trzymaj sie:) odpowiadam na poczte... i jak zwykle mam problemy z jednym kontem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowię
­­­­­­­­­­­ dzien dobry wieczor;)🖐️ setunia - mail poszedl... przepraszam, jesli wyszly z tego same bzdury, ale pisalam to, co mi lezalo na sercu... czyli jak bzdury wyjda to chyba nic nowego ;) Asiulka - zyje, choc ostatnio jakosc mojego zywota oznizyla sie... moge cos naskrobac na Twoja poczte albo gg... jesli chcesz oczywiscie, bo tu wole o tym nie pisac :o hakuna - powodzenia w zmianie... mam nadzieje, ze Ci sie uda. lepiej zmienic teraz, poki masz jeszcze okazje, niz meczyc sie na studiach, ktore nie sa spelnieniem Twoich marzen. zycie jest zbyt krotkie, zeby robic w nim cos, co srednio nam odpowiada ;) ja mialam szczescie, bo moje studia od poczatku bardzo mi sie podobaly. teraz natomiast, jak juz je skonczylam, chcialabym wykonywac prace, ktora bedzie mi tak samo odpowiadala... i mam nie lada problem z podjeciem decyzji :o pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowie-->mozesz pisac kiedy tylko chcesz-bedzie mi bardzo milo:-))).Wiec ciagle problem z wyborem? Witam reszte🖐️,jak tam dziewczyny ,jakies palny na weekend?:-))) Ja wrocilam z zakupow,ciasto upieklam i salatke zrobilam,a teraz czekam na psiapsiolke ,ktorej juz blisko 2 lata nie widzialam:-((( Ech....nie moge sie doczekac :-)) P.S.Setunia--->moze w koncu cos wymyslisz;-))-weekend na karku.Trzymam kciuki:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka nie wiem:( udanego likendu Tobie zycie z przyjaciolka:) Pozdrowie odpisze pozniej:) lece na dwor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na meza
znowu sie spoznia :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na męża - przestań czekać ..... to złe dla twojego samopoczucia.... rozważ jakieś rozwiązanie nierozwiązanych sytuacji... trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na meza
ile razy mozna wybaczyc...... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na meza
co wspominasz? dlaczego byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczyć można wiele razy, ale zastanowić się i podjąć decyzję - tylko raz. Nie daj się stłamsić! Miej swojągodność, ty masz swoją wartość - msisz o tympamiętać (nawet kiedy boli...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na meza
a jesli braknie mi odwagi? i znowu sie zlamie pod gora obietnic (bez pokrycia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na meza
"juz" jest ...przyszedl.... "tylko" 2 godz. spoznienia :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azunia
kloce sie z siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzezbie w pracy...nic sie dzisiaj nie dzieje a siedziec trzeba. biore sie zaraz za czytanie ksiazecxzki, wiedzialam co mnie czeka wiec sobie do tyrki przytaszczylam:) udanej soboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czekam na osobistego... był jakis wypadek:( i droga zatarasowana:( Setunia....:) trzymaj sie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis na pewno zaraz dotrze...:) mnie juz brzuszek powoli przestaje bolec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak odblokuja droge...to i tak za jakies dwie godzinki:( pogoda paskudna...leje...wieje...prawie sztormowo i tylko 14 st...brrrrr.... Setunia...to oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×