Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość A*nna
zóoozia ale masz sie superrrrrrrrrrrrr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dotarłam do pracy po wielkich wojażach...pociągiem... no i się doczekałam ...:( piszę w okularkach bo ślepka bolą od kafeterii... muszę sobie zrobić herbatkę... bo bez niej nie funkcjonuję... :) Setunia z dużej to też ładnie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sie
pije kawe i czekam na szefa... stoi w korku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia🖐️ Beza🖐️ Wstalam po upojnej nocy:P :D Obiad juz zrobilam i na kocyk troche ide,a pozniej praca:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no mam super :D ale tylko jeszcze przez tydz. potem ja wyjezdzam😭 zjadlam sniadanie, teraz czekam az Mrrrr bedzie mial przerwe w pracy to chwile porozmawiamy, wypije kawe i nic nie bede robila, potem ogole nogi :) itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhhhhh,,,,,,,,,mialam zalatwiania troche,,,,,i w ogole:o ale ogolnie zadowolona jestem;) ide sniadanie jesc;) padaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z pracy ...:) zaraz jadę załatwić pewną sprawę dla mnie ważną ale nie wiem czy mi się uda :O coś jeszcze by się przegryzło po drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik mam nadzieje, ze uda Ci sie zalatwic:) Zozik a Ty z tym Twoim Mrrrr juz sie widzialas kiedys??????czy to wasze pierwsze spotkanie bedzie??;) Hakunka tez bym chciala na balety:o a tymczasem nawet piwa przez najblizszy tydzien nie moge sie napic:o wrrrr ja smaze rybki-pstragi;) ale cos pierwsza tura mi sie przywarla:o moze za maly ogien byl;) ciasto tez upieczone juz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jednak nie
powinnam odpowiedziec na kilka maili....ale mi sie nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nasze pierwsze spotkanie mialo miejsce 3tyg temu :) teraz lezy na moim lozku a ja na chwile podeszlam do kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakunka bo mam jakis antybiotyk😠ale spoko nic mi nie ejst:o ;) Zozik echhhhhhhhh :D :) ja bawie sie skupem:Ptzn dopiero co go zainstalowalam;) i lookam co i jak tam jest;0 musze sie zorientowac w temacie:D kolezanka cos nie przylazi:o ehhhh a ja ciasto specjalnie upieklam:(:D m,oze zle uslyszala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hakuna :) myśl pozytywnie :D fryzurę na pewno masz suuuuper skoro to stylista robił tylko nie możesz się przyzwyczaić :) setunia coś mi nie pasuje że Ty nie możesz nic wypić :D :D :D to kłóci się z Twoim pseudonimem :D :P ha ha.. jak dobre ciasta pieczesz to na pewno koleżanka przyjdzie :) zóóózia - miłego wieczoru 🌻 zagłosowałam --> widzę że się przefarbowałaś na czarno :D to jest bardzo dobrze że topik jest bezpieczny... i przede wszystkim super sympatyczny :) a ja załatwiłam w połowie to co miałam załatwić...:O bo chciałam dwa tygodnie zwolnienia a dostałam tylko tydzień :O dobre i to ... bo wyjeżdżam w niedzielę nad morze ...huraa.. bawcie się dobrze dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakunka pewnie odsypia;) i sni o ksieciu:D:) Bezik pewnie , ze dobre ciasta pieke:classic_cool::D i oczywiscie przyszla kolezanka;) dzis tez przychodzi, bo mam jej w czyms tam pomoc;0 i zrobic dwa warkoczyki dobierane:Pbo jej sie spodobalo jak ja takie mialam;) Udanego wypadu nad morze Tobie Bezik zycze!zeby pogoda dopisala i rybki nie zaszkodzily[zarcik taki ale nie wiadomo na ile one swieze:o:D]:) ogolnie baw sie dobrze:)pewnie dzis bedzie latanie i pakowanie:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakunka ehhh faceci;0 ja ciagle przed sniadaniem:o za sprzatanie sie wzielam :o taki se mam dzis humor,,,,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśkaaaaaaa
szykuje sie od pracy a tak mi sie nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie śpiochy 🌻 Dziękuję za życzenia :) mam nadzieję że będzie chociaż trochę pogody ale już tak bardzo mi na tym nie zależy... ja kocham morze i o każdej porze roku i w każdą pogodę...:) rybki smażone to przecież obowiązkowo każdego dnia... tutaj takich nie ma... i jeszcze gofry z bitą śmietaną i borówkami ... oooch.... mniam mniam... pewnie znowu coś stamtąd przywlokę - jakiś korzeń albo kamień.. a towarzystwa to pewnie nie będzie wielkiego bo jadę tylko z mężem we dwoje i tylko na tydzień... tak lubimy... się odstresować... setunia chumorek się poprawi jak słoneczko wyjdzie... a jak posprzątasz to zrób sobie kawusię bo pewnie ciasto Ci zostało... hakuna teraz będziesz robić konkurencję zóóózi z tym gg... :D Trzymajcie się dziewczyny - pomyślnych wiatrów dmuchnę Wam trochę z nad morza ... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik kawki dzis dwie w trakcie sprzatania wypilam i dwa kawalki cista wchlonelam i jeszcze na jutro pewnie go starczy:0 pisze jedna lapka :p-na drugiuej mam gumowa rekawiczke, bo ciagkle,,,,,,,,sprzatam az do padniecia !!!!!!!!!!!!! sprzatanie sprzatanie i jeszcze raz sprzatanie pozniej jakis obiad z kolacja od razu:D na spacer chhyba dzis nie pojde zalezy o ktorejj skoncze;) udanego popoludnioa::)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze sobie na kaffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj tam smetnie ;0 ja sobier czekam na obiad bez kitu juz glodna jestem!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna wlasnie chodzi o to , ze nic sie nie wydarzylo!!!!!!sama ze soba duzo czasu spedzilam wczoraj i myslalam o tym i o tamtym bo wczoraj mialam naprawde paskudny nastroj!!!!!!! lepiej Ty opowiadaj;) jak tam kolega sie sprawuje?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachwycamy sie swiezym bieszczadzkim powietrzem;) no i modlimy, zeby nie bylo burzy...deszcz zaczyna padac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[wlasnie sobie troche potanczylam:P i sie porozciagalam:D;)] hakuna badz twarda i nie popelniaj tego \" desperackiego\" kroku co ja i sie pierwsza nie odzywaj!!!![madry Polak,,,,,,,,,,,,ehhhhhh]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×