Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

No to ja Was wyleczę z kompleksów :D udało mi się trochę schudnąć do 70 kg przy wzroście 170 cm :D rozm. 42-44 ja się długo zastanawiam czy jeść pierogi ale jem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nigdy nie zastanawiam czy jesc pierogi:D ale Bezi9k jestes najwyzsza z nas!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robita
oglądam na wspólnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zostałam sama w domu pełnym śpiochów :O usłyszałam przed chwilą zamykane drzwi od sypialni ...:O Idę spać ... DOBRANOC 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tez bym chciala miec 170:-((,przynajmniej spodni nie musiala bym skracac:-)) Siedze i gapie sie w ten komp.. Beza --->spokojnej nocy i kolorowych........🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friendly
nudze sie i pije tymbarka :O chyba zaraz spac pojde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza:)🖐️ pije kawe z mlekiem... tez zawsze chciałam miec te 5 cm wiecej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka🖐️ tak....od ponad godziny w pracy... słonecznie i ciepło u nas....az jestem zdziwiona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzecia🖐️ pochmurno i pewnie deszczowo bedzie bedzie u mnie az jestem zadowolona i ide robic nalesniki neiszczesne:P mmmmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ... jestem w pracy :( u mnie od samego rana lało ale teraz się przejaśnia :) zaniosłam księgę, zaniosłam proporczyki i piję herbatkę :) jakie dobre bułeczki sobie zjadłam :) takie z twardą skórką chrupiące a nie takie miękkie bałabuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadłam banana.... mhmmmm...nalesniki...mniaaammmm.....smacznego Setunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->to wyslij tych nalesnikow troche do mnie:D,bo nie mam dzis czasu na zrobienie obiadu:-(( Do pracy sie szykuje,,,,,,a tak pieknie na dworze:-)),ze chetnie bym odpoczela w ogrodku. Milego dnia wszystkim zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zaczeło sie chmurzyc.. druga kawe pije...klapłam.... Asiulka...Tobie równiez miłego🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie objadlam neisamowicie!!:D i kakalko pyszne tez bylo:) juz chbya do konca dnia mi strczy tych slodkosci;0 u mnie sie tez slonce pokazalo naprawde chcialam zeby bylo pchmurno i ponuro ale skoro juz wyszlo, to wybiore sie na spotkanie z wilkiem:D;) Asiulko oczwiscie posylam nalesniki mam nadzieje, ze dotra na czas:D smacznego tym co jedza ja na razie jeszcze nie moge nic jesc po tych pysznych placuszkach:D ] a na obiad dzis u mnie chbya barszczyk czerwony :) to duzo sloneczka i tymczasem🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam kawałek urodzinowego tortu....pysznyyy... ale sie zasłodziłam.... za kilka min do domu:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna...prosimy coś wiecej...bo sie martwimy🌻 siedze w maseczce na twarzy....mam po niej byc ..piekna i gładka:D:p ano zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis a z czego masz maseczke, jakiej firmy?;) tez sobie moze dzis poloze albo jutro;0 a gdzie uciekasz na imprezke czy sp[ac?;) slucham listy w trojce jem jablko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pracy wrocilam i za pieczenie ciasta sie wzielam:-)) Setunia--->nalesniki nie doszly:-((....Lubis pewnie po drodze przechwycila:D ...a jak sie miewa wilk?:D;-)) Hakuna🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio to tylko z doskoku tu wpadam :( czas nie daje mi posiedzieć z Wami ... wyszłam wcześniej z pracy żeby połazić za jakimś ciuchem na wesele ... i znów nic nie było... wreszcie kupiłam prawie na siłe bluzkę ale nie do końca mnie ona zauroczyła... czarna z dzianiny na suwak z przodu, kołnierzyk z atłasu, karczek ze starozłotej koronki i rękawy z koronki rozszerzane, tam gdzie mogły być mankiety złota lamówka... ogólnie efekt takiego starego rudego złota nawet pasuje mi do włosów ... ale zastanawiałam się wcześniej nad inną bluzką w której byłam na sylwestra w tym roku... koralowa czerwień z atłasu bez rękawów, dekolt w szpic a w pasie pasek z tego samego materiału ale tylko z przodu od boku do boku z przypiętą na środku płaską kokardą ... nie wiem co wybiorę :O w czymś pójdę ... później sadziłam cebulki krokusów, tulipanów, irysa holenderskiego bo już czas najwyższy... przesadziłam piwonię... nie zdążyłam zasadzić traw które kupiłam w sobotę... teraz siedzę i piję drinka z whiski i soku jabłkowego, a wcześniej wypiłam dwa kieliszki ajerkoniaku... Dzisiaj to nawet obiadu nie miałam tylko się pizzy najadłam a przydałyby się Wasze naleśniki... mniam... Hakuna :( Ty bidulko gdzie się rozchorowałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę że tu pusto wieczorem ... wypiłam drinka więc pójdę spać ... DOBRANOC wszystkim , jutro wesele :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maseczka...oczyszczajaca garniera...z ogorka....zielona.... interesujaco wygladałam;) Beza...baw sie dobrze:) ja po takiej mieszance.....miałabym problemy ze wstaniem rano:O marny ze mnie zawodnik w tej dziedzinie... jutro tez mam balety...i prawde mowiac...nie chce mi sie isc...ale ...musze.... i tez mam problem...co na siebie włozyc:o kolorowych snów🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ widze tu znajome ....twarze chciałoby się powiedziec :P odnosnie topiku: co robię: frytki sobie robię, dwa baseny i sauny za mna w tym tygodniu, trzeba sie wziac za siebie;) palę i pije zubrówke z sokiem jabłkowym :classic_cool: praca dzisaj dala mi tak popalic, ze ni emialam czasu zajrzec na kafe :O slodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa..nie udało mi sie przechwycic nalesników....;) na obiadokolacje jadłam lody... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kudłata🖐️ a juz myslałam,ze praca Cie wsysła....:p smacznego;) Hakuna:) no teraz ...to juz uciekam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×