Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość łączenie . tematów . forever.
nudy...co porabiasz??? 15:25 BISZOPP 15:27 pedro* jem spaghetti z tesco blee, niedobre 15:27 nauzykaa piję zieloną herbatę i myślę o tym aby wywinąć się z wieczornego spotkania jakoś 15:29 uczę się 15:30 nauzykaa mnie się nie chce uczyć nemo me impune lacessit 15:31 BISZOPP czemu chcesz sie wywinac ze spotkania? idz przynajmniej spedziesz..mysle, ze milo czas 15:40 a moze..... ja powinnam byc wszkole uczyc sie, a nic nie robie :/ 15:42 ROZEK BI JESTES TAM? 15:44 lubiś poluję 15:45 ROZEK NO DOBRA NIE SKROBIESZ TO ZNACZY ZE NIE TO JA SPADAM BUZKA RO PS.WEZ MI NASKROB TA STRONE INTERNET. 15:46 a moze..... na co????? 15:46 paramparampam a ja wlasnie wyprowadzam wszytskich po kolei z rownowagi, wszyscy wyprowadzaja mnie z rownowagi, ranie bliskie osoby, a teraz siedze i rycze bo dociera ze momentami robie zle i nie umiem nad tym panowac wiec ciesz sie ze Ty masz nudy....... 15:47 fannky sprzątam, ale mi się nie chcę i robię przerwy na kafe. 15:49 na moje oko wstalam o 13 , zjadlam sniadanie i zamierzam sie uczyc...od samego rana 15:50 a moze..... ide sobie popcorn zronbic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaczenie..bez przesady...my sie tu nie nudzimy;) Wielbicielu teraz Twoja kolej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA 34
JA jak narzie siedze w pracy i mysle o jej końcu!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze troszke i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA 34
A może miły wieczór mnie czeka hihi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu...a ja Ciebie o to nie zapytałam..hmmm..... lubis lubi byc głaskana...po karku...po włosach.... mhmmm..taki masazyk plecków by mi sie przydał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja tu widze,same \"glaskanie \"tylko:D,szkoda,ze mnie ominelo...moze innym razem bede na czas;-)) Lubis-->dbam o sbiebie jak tylko moge,wczoraj na noc grzanca sobie z mocnego piwa zrobilam:-))i tak fajnie mi bylo i rano ciut lepiej sie czulam,ale w pracy mialam urwanie glowy i oczywiscie z szefem dluga przeprawe:D,ale to juz zaczyna byc norma:-)) Wielbiciel-->ja Ci dam kamerke Ty zberezniku!!!:D:P Setunia-->a TY gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primaxin
czytam ten post i płacze bo własnie moje kochanie wyjechało an 3 miesiące:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka:)...ten Twój szef to niezły zgredek.....:O Seti ma szkołe w weekendy...tak mi sie przynajmniej zdaje;) ale mi dobrzeeeeeeeeeee...takam wygłaskana i wymasowana...mhmmmmmmmmmmmmmmmmm;) Wielbicielu...a Ty jak/gdzie lubisz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->zebyc wiedziala,ze zgred,ale ja sie nie daje ..przynajmniej sie staram walczyc o swoje:-) No kurna ..czuje sie opuszczona ...mnie to nikt nie poglaszcze😭:-(( Wiecie co ..u mnie juz 2 tyg pada i pada ,konca nie widac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> nie chce, żebyś mi dawała! (chociaż zaraz, hmm... :D ) masz tylko włączyć ;):p p.s. powiedz gdzie lubisz, to zaraz przystąpię do głaskania :) lubiś ---> ja wszystkie członki mam wrażliwe na dotyk kobiecej dłoni, więc odpowiadając na pyt.: gdzie popadnie :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o my gasz
Ja ucze sie anatomii ... i kurwica mnie bierze jakie szczegoly anatomiczne musi znac przyszla pielegniarka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja żona jest pielęgniarką i poszła na dyżur a ja sobie parzę kawkę i obmyślam co sie bedzie działo jak wróci, a jako że jestem chlop to nic innego poza duupą i pieniędzmi mnie nie interesuje i przynajmniej jestem szczęśliwy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w tak piekna deszczowa i wietrzna niedziele:-)) Wielbcielu-->lanie dostaniesz..ot co!:D;-)) Jesli chodzi o miejsca do glaskania ,to nie jestem wybredna ..lubie wszedzie ,ale oczywiscie mam swoje ulubione ;-)) Milego leniuchowania :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle w jaki sposob popelnic
samobojstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam ciasto, pije kawke i pisze na gg osoba przede mna, dlaczego tak myslisz?? nie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhhhmmmmmm.....:)🖐️ Wielbicielu......🖐️)))...na wszystkie członki;) Asiulka..u mnie wczoraj i dzisiaj...piekna słoneczna pogoda...na plusie...az tak ...ze wiosne poczułam w powietrzu:D;) znalazłam choinke:classic_cool: teraz tylko po pozwolenie do gajowego...i drzewko moje..... hmmm...myslałam,ze Okruszek Słonca jest kobieta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny wieczor:-)) Z pracy w koncu wrocilam,wymoczylam sie w wannie ,teraz pije winko i jem ciasto:-)) Wielbicielu-->przy najblizszej i odpowiedniej okazji opowiem co nie co o \"tych\"miejscach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×