Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Setunia-->ja tez kiedys nie moglam sobie takich nitek wyobrazic:D,ale sa naprawde super......pod wieloma wzgledami:Pi aby byla jasnoc,uzywam ich do czyszczenia zebow(tylko):D Lubis-->milo Cie widziec🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka..takie 2 w 1...fajna sprawa...:classic_cool: uzywam szczoteczki elektrycznej od 6 lat...i juz zwykła nie umiem myc zebów....za mocno przyciskam...i ranie dziasła.... wygodna sie zrobiłam.... co do zabawek wibrujacych...to nie wiem czy powinnam ..i przede wszystkim moge wkleic pare linkow....nieletni nas moga czytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubis to wklej po 22 giej zeby blo zgodnie prawem:P ide se pod prysznica , bo ta logika mnie usypia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika86
A ja pisze posty na kafeterii o moim paraliżu sennym zamaist uczyć sie na wazne koło ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->fajna sprawa takie szczoteczki:D Wielbicielu-->wiec tylko mozna Ci zazdroscic:P;-)) 👄 Z pracy wrocilam,kawke pije i tiramisu jem.... A i jeszcze sie nie pochwalilam tv nowy sobie kupilam,jutro po odbior jade:-))to tak a gwiazdke prezent sobie sprawilam;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--:D,ale mnie rozbawiles...nie jestem bogata ,a juz napewno nie obrzydliwie:D To kladz sie spac i odpocznij. spokojnej nocy i kolorowych snow:-))👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia:)🖐️ wkleję...wkleję.....jeszcze zdazycie sobie prezenty zrobić zanim swieta nadejda;) do zebrania sie przygotowuję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->dobre:D Lubis-->powodzenia na zebraniu:-)) Wielbiciel-->🖐️👄mi tez sie spalo dobrze,ale krotko:D Do pracy dzis 2 godz.szybciej smigam,szef po nocach dzwonil,abym przyszla,bo towaru nie wspisali do kompa i teraz ja musze zrywac sie z rana i odwalac robote za kogos innego:O Milego dnia Wam wszystkim zycze:-)) P.S,a ktos wie co sie dzieje z Beza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel dlaczego nie ubiz sniegu?? Czyzby dlatego, ze nie masz w kogo pozucac kulkami i nie masz z kim sie w nim powyglupiac:classic_cool:??:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ---> :p rzucanie kulkami to jedna z niewielu zalet ;) Ogólnie wolę cieplejsze klimaty :) no i te krótkie spódniczki na ulicach :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe no tak te krotkie spodniczki i opadajace ramiączka albo osuwajace cie topiki :D:D to sobie Wielbiciel jeszcZe troszke poczekasz na te cieple dni i skapeubranka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel wiec jak moge Ci go poprawic?;) jesli w oole jest to mozliwe w tych okolicznosciach:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel to ja tez mam juz humor zryty na caly weekend przez wrzuty sumienia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja narobilam😭 Wielbiciel gdybym byla bogata to na poprawe humoru fundnelabym Ci wycieczke do cieplych krajow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×