Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

podpiwniczenie budynku w którym teraz przebywam jest oki:D mam tez od zeszłego tygodnia agregat pradotwórczy:classic_cool: ale nie umiem go jeszcze obsługiwac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis czy Ty mozesz wiesz o czyms , o czym my wszyscy nie wiemy?:) chbya jutro na wielkie zakupy sie wybiore:P po ten cukier i tkie tam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ze wybory sie zblizaja:p sama nie wiem po co mi ta maka i cukier w takich ilosciach:o a agregat...no Seti ja w srodku puszczy mieszkam...i zima..byle sniezek..i juz pradu nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide luknac w tv...bo z obiegu wypadłam...nie wiem o czym ludzie wokól mnie gadaja:o moze potem wpadne;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczyny🌼 pracy wrocilam,juz sie wykapalam ,zjadlam kolacje i pije herbate-Liptona cytrynowa i pierniki alpejskie wcinam:-)),a pozniej sie dziwie dlaczego ciagle mam pypcie na buzi:D Beza--milo Cie znow widziec🖐️ Setunia🖐️🌼,a co to takie placze i lamety? Setunia moja praca nie jest zla ,tylko szef cos ostatnio nie teges:-)i taka jakas atmosfera sie zrobila napieta:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->to dobrze,ze nie ma lametowania ,zle odbralam emotke. Czyli wszystko dobrze tak?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka bo te emotki sa takie \"niewyrazne\":D:) ja se tylk9o ziewalam bo poza tym ze ejstem niewyspana to wszystko oki:) tzn zawsze tam jakies sa problemy i zmartwienia ale staram sie myslec pozytywnie:) koko jambo i do przodu:classic_cool: dobranoc:) kolorowych:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry😴 Witaj Lubis🌼,a co TY tak ostatnio z samego ranca?:-)) Wstalam znow nie wyspana,jeszcze sniadania nie jadlam....przejde sie chyba na spacer,moze dobrze mi to zrobi:-)) Udanego dnia wszystkim zycze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...z ranca..b ja prace zaczynam o tej porze;) u Ciebie ...jest chyba godzine wczesniej;)niz w PL... tez bym se poszła na spacer.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziwuszki Mam mnóstwo pracy i zaraz wychodzę pozałatwiać sprawy... czekam na telefon i po nim wyjdę... U mnie jest śliczna słoneczna jesień za oknem... miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...to nowa zabawa...kliknij raz dziennie:) nie wiem jescze na czym to polega...ale poczytam sobie pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×