Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

dzien dobry:) w pracy jestem..po kawe sie wybieram... krowy wybaczyły;) a kolezanki mogłyby kliknac...no chyba ze...cała krew juz wypiłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->rozmawiam z nim juz blisko rok,to bardzo mily i sympatyczny chlopak,(jestesmy takimi netowymi przyjaciolmi),on chce czegos wiecej,a ja.................sama wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...sama sie o mały włos...w cos podobnego nie zaplatałam... a ja zycie osobiste...to juz mam...ułozone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->a ile TY masz latek?jesli moge wiedziec:-) Lubis-->ja to juz chyba tak sie zauroczylam ,ze teraz to mi ciezko strasznie:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz...wszyscy juz chyba wiedza...ze lubis skonczyła w marcu lat 30;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka co mam Ci wybaczyc?;) a jak jestes wiek? jesli to nie tajemnica...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->26 wiosen mam tez z marca 13 i to w piatek:-)) A wybaczyc to ,ze wszyscy wiedza jaki Twoj wiek ,a ja nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...rybko:) ja z 9 ...:) a czy wszyscy..to chyba przesadziłam jednak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka mozemy pozniej o tym sobie popisac na g:) moze bedzie ci latwiej ja dzis ciagle glodna jestem:o przejde sie chbya do lasu a\\ jak wroce to se zjem kolacje nr.1 i mam nadzieje , ze drugiej nie bedzie:D do potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->oczywiscie chetnie poklikam o tymz Toba,jak tylko zechcesz mnie wysluchac:-)) Z pracy wrocilam z bolem glowy,jakas taka przygnebiona po calym dniu:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiara
spuszczam beton z gruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie rozmyslalam ani o M,,,,,ani o K ,,,,o P,,,,,i o S tez nei;) po prostu nei amma o kim:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...tyle liter w alfabecie...któras bedzie Twoja:) to tylko kwestia czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:)🖐️ Hakuna...literka z brzuszkiem....to moze być...B....no...moze być i P..;) która należy do Ciebie?;) próbuję zmusic drukarke do wiekszej wydajnosci...uparta oślica z niej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim🖐️ Lubis🌼na dobry poczatek dnia:-)) Reszta jeszcze spi. Wstalam troche w lepszym nastroju niz wczoraj. Chyba przejde sie na spacer..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna:) wyprasowałas prysznic...wziełas garderobe:D A brzuszek...bedzie Twój;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmm..Hakuna....sama wiesz najlepiej...kiedy;) wez sie ostro do działania...bo zima sie zbliza;) ja to sie ogrzewam w weekendy...na cały tydzien musi mi starczyc...a zimy u nas srogie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna...babiurku...przedpołudnie na biurku:D;) tak...kosmetyczka...fryzjer...fajny ciuch..P nie ma szans:classic_cool: ST udanych łowów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na biurku*miało byc... tak jakos...wyobraziłam sobie...mhmmmm...co ja na tym biurku...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna...nie pofiglowałam sobie...pracowałam... na obiad planuje nalesniki z białym serem...polane słodka smietanka i posypane rodzynkami...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniammmmmmmmmmm...:D Hakuna...Ty juz masz...ja jeszcze nie;) zazdraszczam:D smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×