Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Beza-->🖐️u mnie to na snieg nie ma co liczyc :-((,mam za to piekna jesien,chlodna ,ale sloneczna...ciekawe na jak dlugo:D Lubis-->no wlasnie jak to z tym zapachem?:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka swietnie sie spalo:D :) Bezik u mnie juz ten snieg znika:( chcialabym zeby jeszcze popadalo ale tak porzadnie:classic_cool: zeby takie wielkie platki lecialy az i zeby naprawde bylo z kilka cm tego sniegu a nie tak jak teraz:o no ciekawa jestem kiedy zaczne narzekac na zime:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia -- a ja też bym chciałaaaa... żeby padał taaaki duuuży śnieg i żeby było go po kolana albo i wyżej i żeby był mróz taki około - 5 stopni i żeby tak było cały czas aż do marca i żeby w święta było jeszcze więcej śniegu niż normalnie i więcej mrozu niż normalnie ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik wlasnei, wlasnie tylko poki co nei ma w dzien mrozu i dlatego pewnie taski \"lichy\" snieg pada:D nic to ide cos zjesc chbya:)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem juz po 2 skromnych kanapeczkach:) dziekuje za smacznego:) no ja chce bardzo takiej zimmy i zeby tak fajnie snieg pod butami skrzypial:) a las wtedy wyglada bajecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmm....skromne kanapeczki...ja na sniadanie miałam twarozek piatnicy...moj ulubiony z miodem....mhmmm....no i kawa z mlekiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti..sam..tzn.dodałam dwie łyzeczki miodu gryczanego...bez pieczywa..jesli o to chodzi.. Beza...ta firma...hefra...ładne ma te sztucce...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś -- no ładne te sztućce :) Ja to kupowanie zapoczątkowałam już z 10 lat temu. kupiłam wtedy łyżeczki do kawy i widelczyki do ciasta w stylu amerykańskim. Teraz chcę dokupić do tego stylu resztę czyli zestaw do obiadu taki posrebrzany. Dlatego wiedziałam jak to wyglada i kupiłam w ciemno przez internet. Robię przegląd wszystkiego co mam przed świętami :) Wczoraj dokupiłam pojedyncze sztuki kieliszków do wina bo miałam wytłuczone i zostały mi po pięć i po cztery sztuki. :) Dzisiaj robię przegląd obrusów :D i tak naprawdę to zostały mi tylko trzy dobre :O U mnie niestety ten śnieżek już kapie ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza...wiesz...ja jak cos kupuje \"od razu\"...to ta radosc nie smakuje tak bardzo jak kupowanie etapami...zawsze sie na cos czeka..o czymś marzy... za chwile mam spotkanie.... u mnie nie pada jeszcze nic...ale jak to mowia...nie chwal dnia przed zachodem słonca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z powrotem...ale Was nie ma.... a wracajac do sztućców...to ja mam Gerlacha...ost moj zakup to zestaw do ryb:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ z pracy wrocilam...wscieknieta na ta robote ,a raczej na szefa,az sie poplakalam:-((chyba musze sobie innej poszukac. U mnie to sniegu nie bedzie ,a tak lubie spacer po lesie gdy mroz i snieg.Mieszkalam w takim miejscu ,ze do szkoly i autobusu szlam 30 min piechota w zaspach po pas:DTo byly czasy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie jedno przytula...to to drugie jest automatycznie tez przytulane.....;) padam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->az tak zmeczona jestes?ciezki dzien? U mnie tez nienajlepszy...chyb sobie piwko wypije na poprawienie humoru:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka..taka jakas \"klapnieta\"jestem...ciężki... tez sobie o czyms \"mocniejszym pomyslałam...ale piwa nie piwam...to moze...po prysznicu...adwokata...albo jaks nalewke wypije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->duzo klientow?;-)) Prysznic to dobry pomysl(sama tak zrobie):-)) Piwa tez malo pije ,ale dostalam jakies smakowe to szkoda ,aby sie przeterminowalo:D;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka..klientow...miałam dwóch;) ale sporo roboty przy biurku i kompie.... myslec musiałam:D:p :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka..mysli powiadasz...niech uwaza...od tego myslenia jeszcze mysliwym zostanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×