Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Wielbicielu..nie wiem...co;)...ale wyobraznia nie zna przeciez granic;) moja mi podpowiada jak jutro beda wygladały moje oczeta,jezeli natychmiast nie wyłacze kompa i nie pojde lulu;) kolorowych snow wiec...i do jutra;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś -- a czy Tobie tak od razu się dobrze rozpala w kominku czy musisz się trochę nagimnastykować ? bo ja nieraz muszę polać podpałką do grilla że by się rozpaliło, nie mam cierpliwości. Papierów też dużo nie mam więc nie chce mi się rozpalić samo drewno :O Taki płaszcz wodny to dobra rzecz. Wiem że teraz się tak buduje. U mnie jeszcze jest po staremu bo nikt nie znał takiego innego ogrzewania. Ale ja też uwielbiam jak się ogień pali :) i jak go słychać jak huczy :) Asiulka -- ja też robię bigos pół na pół z kapustą kiszoną i słodką. I jeszcze dodaję śliwki suszone, grzyby suszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->zycie uczy roznych rzeczy.... A co Ty taki mily jestes ostatnio dla mnie he?:D;-)) Ciasteczka kokosowe jem,i przewracam kartki ksiazki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie :O widzę ze mój wpis poszeeeedł .... się zagubił w tym tłumie :O trudno :O to i ja spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezunia -->nic sie nie gubi:-)) Wracajac do bigosu..to ze sliwkami jeszcze nie robilam ,wszystko inne dodaje ale sliwek to nie.Coz warto sprobowac:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:)🖐️ sny były kosmata...a jakze:D;) Bezik nic sie nie zgubiło...ja sie wyłaczyłam:) rozpala mi sie roznie...mam takie cienkie patyczki...obar na to mowia...bardzo żywiczne....i za ich pomoca szybko rozpalam...choc...jak cisnienie leci na łeb na szyje....to roznie z tym bywa..... bigosu ..takiego prawdziwego nigdy nie gotowałam ....ale u mojej mamy sliwki i grzyby w bigosie....musowo byc musza:) pije kawe i biore sie za prace...troche papierkowej mam...miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤🖐️ Lubis--->juz od rana papierami Cie zasypali?;-)) Ja to caly ten tydzien niewyspana..jszcze dzis i jutro do pracy ,a niedziela wolna ,mam nadzieje,ze nic sie nie zmieni i bede spac do pozna:-) Ide sie prysznicowac:-)) Wstawac spiochy:D Milego dnia wszystkim zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wstałam :D cześć cześć cześć heloł :D Jem petitki łódeczki :) a właściwie to już zjadłam ostatnie ciastko. Lubiś -- jak to ? przecież nie można w kominku palić drewnem żywicznym bo coś tam coś tam :O Asiulka -- nareszcie niedziela wolna :D a jak główka ? boli ? Setiiiii -- hej heeeeeeeej ... -- echo odpowiada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza...a co tak pozno wstałas?;) juz sie powoli odkopuje ....a papierami mnie zawlili...swiata poza nimi nie było widac...ale juz opanowałam sytuacje:classic_cool: Bezik...ja nie pale żywicznym drewnem...to sa tylko takie cieniutkie...szczapki...patyczki?...rozpałka taka... najlepiej palic drewnem lisciastym...brzoza...lub osika...osika dotakowo ma własciwosci oczyszczajace komin z sadzy...ale...mniej jej no i nie jest tak kaloryczna....tak czy owak ..o kominiarzu pamietac trzeba:classic_cool: u mnie był we wrzesniu:classic_cool: kawa...i kaffe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dzewczynki Asiulka🌻 Lubis🌻 Bezik🌻 :) ja tez robie bigos tak jak Asiulka pol na pol:classic_cool::) a i tak jest kwasny a im \"starszy\" tym lepszy:D komp mi cos szwankuje:( wylacza sie kiedy chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa zapomnialam wybacz mi Zozik🌻 i Wilbiciel🌻:D chbya sobie mpojde dzis do lasu:D sniegu u mnie nadal nie ma tzn sa tylko pozostalosci jakies;0 a wczoraj to tak cholernie zmarzlam na przystanku, ze pozniej juz do kolnca dnia nie moglam sie \"dogrzac\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti🌻 hmmm...masz moze\"pod reka \"znajomego komputerowca? przedwczoraj był taki topik..o wyłaczajacym sie kompie...sugerowali wirusa....problemy z wiatraczkiem---chodziło o przegrzewanie sie....z płyta głowna...z zasilaniem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis mam takiego sprawdzonego juz komputerowca:classic_cool: ;) wiec chbya trzeba bedzie go wezwac:D noooo moze sie cos mi przegrzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sniegu tez nie ma....ale mi to nawet \"na reke\"---mam łatwiejszy dojazd do pracy:D no i w week musze opatulic agrowłoknina i okopcowac kwasnym torfem moje niebieskie hortensje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti ...tez mam takiego znajomego....ost wymieniał mi wiatraczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzos1234
:) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzos1234
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Lubis to nei jest tak na serio moj znajomy , znajomy:D ale kilka razy juz mial do czynienia z moim kompem:) zawsze oczywiscie dzwonie do niego jak juz naprawde kompa nawet nie da sie uruvchomic:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...ten\"moj \"to tez nie jest \"mój\"..ale przemiły...uczynny..i moge na nim polegac:classic_cool: no i sam mi tego kompa składał...najlepiej wie\"co w trawie piszczy\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no moj tez przemily:) ostatnio byl z rok temu jak se laptopa zakupilam to pytal sie tez o tego zloma:) tak pamietal:) ale wtedy zlom tak nie szwankowal:o a teraz sie restartuje co jakis czas;) i pare topikow rzeczywiscie jest na ten tamt ;0 P.S. dzis robie zgadnijcie co???????????####################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################aPIZZE:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×