Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Lubis-->takie rzeczy mnie nie kreca,hmmm ale w sumie to nie wiem ,bo nigdy nie probowalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...nigdy nie próbowałas?hmmmm... nie wiem o czym sobie pomyslałas...ale to o czym ja mysle to nic złego...kiedy ludzie sie kochaja..mhmmm;) miłego wieczoru;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->pomyslalm o czyms innym..hmmm o grupowym:D A taki i owszem ...miodzio:D Tobie tez milego wieczorku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,tak sie tylko drocze(jak zawsze)wiec nie bierz tego do siebie👄 a tak ogolnie to wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie widze,ze chyba juz za dlugo i za duzo na kafe siedzisz:D nie pytalam o \"wszystkich \"a o \"wszystko\".Wiec odpowiadaj ladnie i grzecznie jak pytam:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoozia-->wlasnie ogladam takiego pieska,no fakt glowa dosc duza do calej reszty ciala,ale zeby az taki problem mialy. A jak tam cos juz sie zaczelo dziac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suka grzebala w poscieli a teraz gryzie krowia racice:) dzis w nocy sie zacznie:) beda 4 bo miala USG - dobrze ze tylko 4 bo 2 misieczne juz tu mam- tylko roboty wiecej i tyle z tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje z psami:) tz jestem opiekunka psow :D:D to nie moje psy , sa sprzedawane za ciezkie pieniadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo ciekawa masz prace.nie znam nikogo takiego,wiec nie wiem jak dokladnie taka praca wyglada,a i ciewrpliwosci tez trzeba do zwierzakow.masz rozne rasy czy tylko takie jak pisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rębajło
spierdziałem się okrutnie , chyba idzie zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz zoozia ,czy ty sie nimi opiekujesz w domu?i na czym polega ta praca ?czy tylko w tedy sie nimi opiekujesz jak maja sie oszczenic ?jesli wolno mi zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×