Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

no...miodem zdecydowanie zdrowiej....tylko,ze ja kawy nie słodze...bo mi słodka nie smakuje...co innego herbata.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja...hmmm..tak se lukam... Asiulka...moze cos na rozgrzanie?;) Seti...co czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->dajcos to poczytamy razem:D Lubis-->ech chyba winka sie napije,bo tak mi zmino strasznie ,stopy zimne ,dlonie zimne ...co to sie dzieje...chyba juz koncowka:D;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...termofor Ci potrzebny...mhmmm..taki najlepiej na dwóch nogach...z meskim imieniem w dowodzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymienic na lepszy model:classic_cool: :p kończe na dzis...jutro mam ciężkie przedpołudnie..... miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->i Tobie tez milego wieczorku:-))i spokojnej nocki🖐️ Za stara jestem juz na wymiany :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dytka_88
płaczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czytam o przemianach watosci wspolczesnego spoleczenstwa plskiego cakim ciekae;) oglnie duzo nie jest ale musze to sobie przyswoic i przekazac innym:P;) do tego mam jeszcze ogike i teorie uzasadnien , ktorych jeszcze nie ruszylam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis widze, ze czuwasz :D socjologia:classic_cool: jem snikera mmmmmmmmmmm ale mi slodziutko:D:D:D tego bylo mi trzeba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel ale jak juz zasokoilam ta potrzebe, to teraz moje wymaganiajuz rosna:classic_cool: traz potrzeba mi juz zupelnie czegos innego i to juz nie jest takie proste jak kupienie sobie batona, ktore sa tak dostepne:P no nic lepiej sku;ie sie na tych wartosciach ale to w sumie sie wiaze i z tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czesc:-)) Jak tam dziewczynki i chlopcy?;-)) Setunia-->sie uczy:-)),albo probuje:D Wielbiciel-->pewnie nic nie robi,bo od rana mu sie nie chce:P Lubis-->po pracy odpoczywa:-)) A ja z pracy wrocilam,choroba nie mija,gardlo boli,suchy kaszel meczy,z nosa sie leje...fajnie jest. herbate malinowa z miodem pije:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka mnie to gardlo i kaszel juz chbya ponad tydzien doskwiera:o w noy i rano szczegolnie to sie odzywa:D a olejkow nadal nie kupilam, jakos mi z glowy wylecialy:/ tak probuje sie \"uczyc\":classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie olejkow pod dostatkiem:D Musze sobie zrobic kapiel w goracej wodzie ....to lubie:-)) Tak jak mowisz,wieczor i rano najgorsze..meczy jak cholera;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ubie takie lezenie w goacej wodzie:):) ale mi czas zapiernicza, Wam tez?:D \\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×