Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Wielbiciel stopka:classic_cool: Pisalam juz , ze w tej sytuacji sa raczej ograniczone mozliwosci:P bo same slowa to chbya za duzo tu nie zdzialaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel ale do wiosny juz blizej jak alej:) jeszcze tylko zima minie i bedzie juz wiosn:D moze wybierz sie na jakas potancowke tam czesto sa lski kapo ubrane:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewenulnie pojde z kamerka elektryczna:P bezprzewodowa pod prysznic, moze to Cie rozgrzeje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po czym skocze w jakas seksowna sukieneczke albo nocna koszuleczke i wykonam erotyczny taniec przed ta oto bezprzewodowa elektryczna kamerka, bawiac sie do tego eletryzna nitka dentystyczna:classic_cool: :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potańcówki to średni pomysł :p ale wszystkie dalsze zyskują moją aprobatę :classic_cool: no! a teraz marsz pod prysznic i włączaj kamerkę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide wiec:classic_cool: iebiciel moze dodato, dla wzmocnienia ostrosci obrazu, przyszykuj sobie jakiegos drinczka, czy soc jeszcze bardziej mocniejszego, bo bedzie naprawde goraco:classic_cool::D to do napisania po;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba poprosze Asiulke o kamerke....Seti se bede ogladała w wolnych chwilach:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu...z tego co wiem ...Seti korzysta z kapieli dosyć często...wiec nic straconego;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmm..pewnie od dzisiejszego wieczoru...bedzie robiła to za kazdym razem...jak cos przeoczysz...to nie martw sie...moze nagra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle,ze bedzie sie nagrywała...dla potomnych;) a relacje bezposrednie tez powinny byc...taki bonusik dla znajomych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos długo ta Seti sie pluska.... ano nic..jutro sobie poczytam o wrazenich z pod prysznica;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis no dlugo al czlowiek w takich chwilach sie po prostu zapomina i traci poczucie czasu[cool[ Wielbiciel tylko mi ni mow , ze nie widziales?:( ae na szczescie nagralam :classic_cool: :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow mnie przedstawienie minelo:-((😭 Setunia-->to co mi wyslalas nie moge niczym otworzyc:-((nie wiem dlaczego:O Wielbiciel-->moze sam wlaczysz kamerke to sobie wszystkie trzy ogladniemy z mila checia:-)) Lubis-->🖐️jak zdrowko? Z pracy wrocilam,kto mnie dzis wymasuje ,kazda czesc ciala(bardzo dokladnie)stopy szczegolnie :D W domu mam sajgon-TV mi montuja i stolik skladaja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> narazie ja tu chcę coś obejrzeć i ciągle nie mogę :o a ja to... nie wiem co miałbym Wam pokazać? :p;) p.s. każdą część ciała? jesteś pewna? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel okej wysl Ci wiec to co Asiulce wyslalam, moze Tobie uda sie zobaczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->jak to co mialbys pokazac....wszystko:D;-))jestes tu rodzynkiem wiec masz pierwszenstwo;-)) P.S ....oczywiscie ,ze kazda...i mocno:P:D P.S.1Wielbicielu ,ale mam teraz obraz...chyba dzis maraton filmowy sobie zrobie;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ---> wysyłaj, na co czekasz?? :) Asiulka ---> nie, nie, kobiety mają pierwszeństwo i nie robię żadnych wyjątków :p p.s. mocno? takie delikatne maleństwo i chce MOCNO? :D p.s.1. zazdroszczę, ja zaraz do spania, bo jutro wyjazd :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×