Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

jestem🖐️ byłam gdzies..gdzie netu nie ma...sa takie miejsca na tej ziemi..uwierzcie mi;) 🌻 ale juz wróciłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Lubis--->w koncu jestes;-)) Ja tez znam takie miejsca,gdzie jeszcze do dzis nie ma lacznosci z netem:D Po dlugim prasowaniu....zrobilam sobie czekolade na goraca....myslalam ,ze mi z wiekiem przeszlo,ale jak sie okazalo ciagle jej nie lubie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....madralinski:P 👄 Musialam sobie herbate zrobic,bo juz mnie mdlic zaczelo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->dziekuje ,dobrze....ale bywalo lepiej.czasem za duzo tego wszystkiego ma sie na glowie :-)) A U Ciebie ?wszystko dobrze?:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->wbrew pozorom troche na glowie mam:-)) P.S ooo a jakis konkretny powod tego wysmienitego samopoczucia jest?:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> przede wszystkim mile spędzony wczorajszy wieczór :) Dzień dzisiejszy tez niczego sobie, udało się załatwić parę ważnych spraw, i poczyniłem dwa b. udane zakupy, z czego jestem b. kontent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->to sie pochwal co kupiles? A co robiles wczoraj wieczorem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> oj nooo :p żadna tajemnica, kupiłem \'nowe\' auto, ale ciii... ;) Nie gotowałem. Mam na myśli to, co robiliśmy... razem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->to moje gratulacje ,aby fajnie Ci sie jezdzilo i bez awaryjnie:-)) heheh,bo jeszcze sobie ktos, cos pomysli:P:D P.S jak tu nie chcesz to napisz na gg:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej😴 spiaca jestem...chciałabym z Wamo popisac...ale nie dam rady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->to moze lepiej sie wyspij,jutro tez jest dzien na klikanie:-)) Kolorowych🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Wami* a dlaczego lubiś nie ma gg Wielbiciela??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis mialas taki meczacy weekend?? no i pisza sobie na gg;) tez zaraz spadam:o spiaca jaks jestem dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> a niech tam sobie myślą, mi to nie przeszkadza. Chyba, że Tobie przeszkadza...? ;) lubiś ---> bo lubiś nie pytała...? Zgaszam 🖐️ Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->luzik;-)) gasze ...teraz juz na 100% wiec spac kochani. do jutra(u Was juz \"do dzis\";-)) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×