Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Asiu dziekuje🌻 troche lepiej:) Wielbiciel 👄za to wczorajsze powitanie , ktore przeoczylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> najpierw dobrowolnie ujawniasz takie informacje, a teraz liczysz, że zapomnę? dziwne :D setunia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->nie sadzilam,ze moze zostac to uzyte przeciwko mnie...:D;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu :D ależ przeciwko Tobie niczego nie zamierzam używać; jeśli już, to tylko w słusznej sprawie, tzn. z korzyścią dla obu stron :D;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...taaa dla obu stron:D,no cos podobnego,pewnie z wieksza korzyscia dla tej "drugiej"strony:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> ok, może i masz rację :) ale(!) można egoistycznie przeciągać linę na swoją stronę, a można wspaniałomyślnie dążyć do sprawiedliwej równowagi :) no, i mi właśnie o tą drugą opcję chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,bardzo ladnie z Twojej strony:-)),to sie ceni. Pistacje jem,tak na noc,co bym \"ladne \"sny miala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu TY jeszcze nie spisz?:-))Ciagle tylko po nocach siedzisz?;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwalam papierkową robotę i kukam tu co jakiś czas :p Ciekawszego zajęcia chwilowo nie mam, a wały kręcone z kołdry mnie nie kręcą - jak co poniektórych tutaj ;):D - więc widzisz... jest jak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh \"waly krecon z koldry\"-tego jeszcze nie slyszalam:D Ja tez cos nie moge spac...chyba filma sobie ogladne:-)) 🖐️spokojnej nocki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-)) A co to spicie?w poniedzialek:P Wielbicielu--->dziekuje za instrukcje:-)) Filmy nosily tytul \"Hit Man\" i \"Next\";-)) 👄 Milego dnia kochani:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->🖐️ Czasami lubie cos mocniejszego ogladnac...nie tylko \"wyciskacze lez\":D Za 20 min do pracy smigam:O Milego dnia wszystkim zycze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ja mam juz powoli dosc tych "wyciskaczy lez" i tych wszystkich komedii romantyczych bleeeeeee :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej pruszczy to pewnie razem z Ubrami sie zaszyla:classic_cool: ide chbya jakis "obiad" zjesc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->dziekuje ,dobrze-pomijajac sprawy zwiazane z praca oczywiscie....i sloneczko pieknie dzis swiecilo:-)) A Twoj dzien byl udany?wyspales sie nocny Marku?;-)) Setunia--->co tak pozno ten obiad? Lubisiowi moze neta odcieli w tej puszczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel taka literowka niewinna a Ty sie czepiasz:P "w puszczy z zubrami" mialo byc:P Asiulka jak sie je sniadanie o 12nastej to obiad tez odpowiednio pozno trzeba zjessc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwieram, bo jak Lubisi nie ma , t nie ma kto wczesniej tego zrobic:D Lubisia wracaj do Nas🌻 Asiulka akurat spie tak do 9tej 10tej, a nigdy nie jestem glodna zaraz po wstaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdghn
kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×