Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Wielbicielu-->nic mi nie doszlo😠 Hakuna-->ja to w ogole lubie takie suszone owoce:-)),szkoda ,ze nie moge Ci teleportowac troche tych sliw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna-->w lecie beda lepiej smakowac ,takie prosto z drzewa:-)) Aaa Wielbiciel sie juz \"naprawil\":D;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość con
Nie wszyscy poszli spać, niektórzy się uczą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ Udanego dnia wszystkim zycze:-)) Hakuna-->obiecuje,ze dzis wysle:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->jakie mile przywitanie z rana:-)) 👄👄👄 Chyba sie nie wyspalam:O A TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->znow pracowales do pozna? A w nocy to nic takiego nie robilam.....film ogladalam,mialam go dokonczyc dzis ,ale wyszlo inaczej;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jak Ci fajnie ,ja dzis ,jutro i niedziela praca:O😭 Smacznego!:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asiulka ja bym powiedziala , ze przywitanie takie jak codzien:D kurcze wybaczcie mi co pisz, bo dzis od rana jestem bardzo zla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->ale wiesz za dobre gesty trzeba chwalic no nie? Na co to zla jestes od rana.....ktos Cie zdenerwowal?:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASiulka no ak trzeba chalic jszcze najlepiej jakos nagradzac:) ni , lasnie chodzi o to ze nikt mi nic nie zrobil:o a w srodku az sie w mnie gouje😠 i wlansie moge byc nieprzyjemna:( ide na razie musze cos zalatwic🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i wiecie co,obudzilam sie dzis z mysla co to sie dzieje z Beza:-((nigdzie jej nie widac. Mam nadzieje,ze wszystko u niej dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam taka nadzieje:) i na pewno tak jes:) moze jest ta szczsliwa i zajeta , ze nie ma czasu na kafe;) Con wspolczuje tej nauki do pozna:( mi rzadko kiedy chclalo sie tak uczyc:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)🖐️ ja tez nie fotki Hakuny😭 Hakuna...wydaj prosze odp dyspozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie...gdzie jest Beza???? mogłaby dać jakis znak...ze u niej wszystko oki... miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna--->chcetnie wyslalabym Ci fotki ,ale nie znam Twojej poczty:-(( U mnie juz wiosna;-))...cieplejszy wieje wiatr,wiosa ;znow nam przybylo lat,wiosna,wiosna w kolo...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->to chyba zasluga pogody....slonce tak na mnie dziala;-)) P.S dzieki sliczne 👄 Ciasto pieke(ja to powinnam w cukierni pracowac):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
jem mandarynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Misie;)🖐️ jakby Hakuna wyraziła zgode...na podesłanie swoich fotek do mnie....to podrzuccie Jej moje..proszę...:) przesiadujecie na topiku wieczorami....to macie z nia kontakt;) Asiulka...co jest sliczne?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...ja sie nie czepiam...:D:D:p teraz Ty sie czepiasz;) ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×