Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

{czesc]:) Lubis dzieki Tobie tez wszystkiego dobrego🌻🌻 no i co z Toba ostatnio sie dzieje??:D;) Asiulka i Wielbiel imieniny mam dzien przed swietem zakochanych:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka coz to za spotkanie:)🌻 Wielbiciel czyzbys szukal juz prezentu imieninowego dla mnie??:classic_cool: nie musisz , wystacza mi ladne kwiaty:D zartuje se:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)🖐️ kawe pije....i chyba wypada zjesc jakis posiłek...pierwszy tego dnia... na zwolnieniu lekaraskim jestem...do koca przyszłego tygodnia....zaniemogłam:( ale...wychodze z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> 😘 🌼 udanego spotkania.. setunia ---> 😘 🌼 czyli dobrze kombinowałem :classic_cool: Prezentu szukam od paru dni, ale nie mogę się zdecydować :P:D bo ładne kwiaty to obowiązkowo, wiadomo :classic_cool: lubiś ---> 😘 🌼 co Ci jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis tak tez myslalam, ze albo chora jestes , albo wzielas sobie wolne i gdzies inensywnie imprezowalas lub cos zwidzalas;) ja tez niedawno sniadanko zjalam;) smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->zdrowiej szybko🌼 Setunia-->spotkanie bylo towarzyskie :P Wielbicielu-->dziekuje👄bylo milo:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicie dzieki👄:D nie jestem az tak wymagajaca, zadowole sie np eksluzywna bielizna:classic_cool: zarcik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia może być ekskluzywna bielizna, ale tą kupuję na prezent, jeśli mogę (jak to facet :D) w niej zobaczyć obdarowaną, a nie wiem czy jesteś na to gotowa 😘 :D [wcale nie taki żarcik :D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bielizna ..na prezent:classic_cool: oby rozmiar był własciwy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicieu-->ja jestem dla Ciebie problemem?😭:P Hakuna--->na diete przechodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hakuna 😘 Tylko nie ścinaj włosów :o zamiast tej pozycji dopisz: podesłać coś wielbicielowi ;) Asiulka ---> przepraszam 😘 źle się wyraziłem, oczywiście problem nie z Tobą, tylko z prezentem dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh jestem Wielbicilu nie spekalam jeszcze:classic_cool: Hakuna to jak Ty to spaghetti jsz??:D przed polkniecie pogryz!! nie wciagaj calych makaronkow:D:D:D tez musze fryzjera odwiedzic ale juz na pewno tak bardzo jak ostatnio skracac nie bede:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> poczta! hakuna ---> nie wiem jak możesz mówić, żeś niefotogeniczna :p setunia ---> nie spękałaś? :D Tylko tak mówisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel widze, ze ty jteraz peiasz:P Hakunka to musisz mniec wrazliwy przelyk:D blony jakies tam uszkodzone czy cos:D ja spad spac zaraz, wiec kosmatych🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hakuna--->niby suszone ,ale takie miekkie i mokre :D,pol kg na raz zjadam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×