Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

🖐️ dawno mnie nie bylo:D Jak sie macie Lobuziaki?:P Wielbicielu--->slodkiego to juz dzis duzo zjadlam ,musze zostawic troce miejsca w brzuchu na wate cukrowa(dzis tez na wesole miasteczko ide),ale likierku to chetnie sie napije ;-)) Ide obiad palaszowac;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjj zyzby wczoraj nikt niczego nie robil?:D Wielbiciel mozna sie jeszcze przylaczyc?????:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setuniaWielbicie alez ja sie n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu wiem wiem dlatego tym bardziej zapraszmy:D kurde zjadlabym cos nietuzinkowego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicil a jadles to kiedys?:D jak dobre to chetnie bym tego skosztowala;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->i ja dzis mam jakiegos smaka. na wesolym jadlam takiego duzego ziemniaka pieczonego z maslem-normalnie jak z ogniska ;-)) i ciagle mi malo:P Wielbicielu---->czasami jestes oj jestes;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja w suie glodna nie jestem ale cos bym zjadla np takiego ptaka w tym ssie:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta kuropatwa to czasami taka zylasta nie jest?:O chyba bym sie takim ptaszydlem nie najadla;-)):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili: piję piwo i chrupię chipsy bananowe, o których sobie przypomnialam szukając czegoś do gryzienia. Bo właśnie dzis postanowiłam rzucic palenie i musze sie narazie wspomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×