Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karcio

..pojechać aby COŚ zobaczyć..?

Polecane posty

macie ,może jakąś propozycję co ciekawego można zwiedzić w Anglii.Ale proszę nie LONDYN.Nie mamy planów na weekend.I jakoś nic nie potrafię znaleźć.Byliśmy już(sorry za pisiownię:-))blackpool,werwick,safari park,Ahton towers.Ktoś może wie gdzie miło czas spędzić??? Prosiem was o propozycje:-) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosiem
? Ile Ty masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spröbuj w hamsher-wrempsher kolo liverpool-southshrivsher, zjezdzasz z diana-highway pözniej na lewo karol-bridge i szosa queen kuzwa elisabethy do samego hasher-wrempsher, super zabawa i super spedzanie, boze juz wszedzie bylas, tak ci zazdroszcze, tyle szczescia cie spotkalo i jestes tak mega-swiatowa, nie to co ci inni polacy, co tylko na rodziny robia, masz cos z zycia, a jak sie nazywasz, i wogole jak ci sie udalo, masz napewno fajnego chlopaka, ale sie nie dziwie taka super dziewczyna,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bath zamek leeds
(ale to jest takie male leeds, kolo londynu, nie to duze miasto). dover jest fajne, ladne miasteczko i zamek. cantenbury, przepiekna katedra i w ogole ladnie. oxford albo cambridge... dziewczyno, w anglii gdzie bys nie pojechala to jest cos fajnego/ladnego/starego/odjechanego/..... do zobaczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak pewno że jest ale przeglądałam najróżniejsze strony i nic ciekawego nie znalazłam. Na niczym jednak nie można tak polegać jak na opinii(bądź co bądź subiektywnej) drugiej osoby.W poprzednie miejsca też wybraliśmy się z \"polecenia\" i bardzo dobrze trafiliśmy.Może wśród nadesłanych przez was propozycji coś znajdę.Wypatruję czegoś na ten weekent i na późniejsze terminy.Wiem że sporo jest do obejrzenia.Ograniczają nas jednak czas(nie dłużej niż 3-4 dni i ośmiomiesięczny synek) Pozdrawiam serdecznie wszystkich piszących i tych którzy oprócz pracy mają jeszcze czas na coś innego niż siedzenie w pubie:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest 9,40 wczoraj decyzja zapadła(hehe o 2 w nocy).Już jestem spakowana.Zaraz budzę chłopaków.I Jjjjeeeddzziieemmmmyy to znalazłam w inetrnecie ale z opowiadań wygląda na jeszcze ciekawsze: Lake District Lake District jest malowniczą krainą gór i jezior w północno angielskim hrabstwie Kumbria. THE LAKE DISTRICT to cieszący się największą popularnością teren krajobrazowy Anglii. Na obszarze zaledwie 50 km znajduje się 16 dużych jezior, wciśniętych pomiędzy strome zbocza najwyższych gór w kraju. Uroku całej okolicy dodają czarujące, zbudowane z kamienia wsie oraz przepiękne wodospady. ...Rownież w Lake Ditrict znajdują się najwyższe góry w Anglii, z 977 mterowym Scaffel Pike na czele. Miniaturowa Wioska we Flookburgh to zbiór ponad 120 budynków charakterystycznych dla angielskiej Krainy Jezior zbudowanych na świehżym powietrzu przez jedną osobę w ciagu 11 lat. Wysokość budynków nie przekracza 30-40 cm. Materiały użyte do budowy są takie same jak te używane przy budownie prawdziwych domów. Wśród budowli znajdziemy m.in. zamki, kościoły, farmy, ...i tak dalej Życzę wszystkim udanego weekendu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×