Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żonaty 34

Czy są kobiety, które nie noszą bielizny?

Polecane posty

Gość żonaty 34

Witam was kobiety! Czy wsród was są takie, które nie noszą bielizny? Proszę o poważne odpowiedzi. Panowie nie pisać i nie podszywać się pod ten nik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spermochłon
Na przykład Sharon Stone w filmie Basic Instinct. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaty 34
I czy nie boją się, że muchy obsiądą im narządy rodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiphi
moja koleżanka nie nosi,ale wydaje mi się to niehigieniczne Jej chlopak uwielbia to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez majtek
Ja nie nosze w lecie gdy jest ciepło, nawet wtedy gdy mam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb.pończoch
Ktetyni! Nie podszywać się pod mój nik! Jak nie wiecie ci pisać to zwalcie sobie konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb.pończoch
do phiphi - skąd wiesz, ze twoja koleżanka nie nosi bielizny? Ale ona nie nosi tylko biustonosza czy majteczek tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efqe
kiedyś gdy byłam sama, dziewicą jeszcze, i w perwersyjnym nastroju, niespełniona, wyszłam na spacer w długiej sukience i bez majteczek ale to raz jedyny zdarzało mi się też... nie wkładać pod spodnie gdy nie miałam odpowiednich ale to niehigieniczne i już ni się nie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efqe
ja stanik wkładam tylko wyjątkowo ale o dlatego że nie lubię (biust mam ładny, sam się trzyma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaty 34
Pytam dlatego, że stoję pod tymi schodami jak huj na weselu, stoję, patrzę i patrzę a tu nic - wszystkie w majtkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiphi
i tego i tego nie nosi,a wiem bo sama mi powiedziala,to wyluzowana laska.Tylko jak ma okres to nosi galoty,ale jak jej sie kończy to tampon wystarcza.No ja nie mogę z nią ,ja bym sie brzydzila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___UP
nie ma to jak czysta, pachnąca, ładna bielizna z higieniczną wkładką zapachową wtedy przez cały dzień jest super i można się bardzo atrakcyjnie czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiphi
a ta z tymi krasnalami wyjezdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty 34
chce tez zapytac dziewczyn,czy dlugosc noszenia bielizny ma wplyw na to ktora droga ja pozniej zdejmujecie(gatki):dolem-w sposob tradycyjny,czy tez gora-w sposob inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wiem dlaczego w komunikacj
miejskiej latem tak capie :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bli ble blu
stanik nosze tylko wtedy, gdy musze... Przewwaznie "nosze sie" luzem. Bez majtek tylko w domu, lub w domu u mojego faceta :) Sypiam calkowicie nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty xdddd
ja nie nosze stanika, znaczy tylko kiedy muszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhhhhhhhh
ja nosze majtki niezwykle zadko, stanik czasem nie, ale zwykle tak, poniewaz mam bardzo duzy biust i chce zachowac jego ladny wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalalaaaaaaaaaa
uhhhhhhhh Rzadko a nie żadko :-) Jak można nie nosić bielizny.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opinia faceta: Kobieta bez stanika jak najbardziej. Bez majtek tylko gdy ma kieckę lub po domu, podczas uprawiania sportu, natomiast cały dzień w spodniach bez majtek jest raczej niehigienicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
"natomiast cały dzień w spodniach bez majtek " a kto tu mówi o całym dniu:)? a w mini można cały dzień?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalalaaaaaaaaaa
rozerwane spodnie jako kobieta mogę napsiać,ze bez biustonosza to mogą soibie chodzić kobiety które mają mały biust,ale i tak w pewnym wieku nawet mały biust staje sie mniej prężny,wiec biustonosz jak najbardziej trzeba nosić. No chyab,ze biust chirurgicznie zrobiony,to stanikamożna do konca życia nie nosic. Co do majtek.To mozna tylko nie nosic czasowo np.na jakas randkę.Ale do knajpki nie poszłabym bez majtek,bo jak umawiam sie na randkę ,to po prostu nawet w czasie zwykłej rozmowy odczuwam lekkie podniecenie.Mozliwe,ze istnieja kobiety ktore mało sie pdniecaja,albo sa po prostu suche mimo podniecenia,to taka moze sobie bez mnajtek paradowac,ale jednak to niehigieniczne. Po to jest ąłdna beilizna aby ja ubierać.To bardziej podniecajace jak sie wkąłda ręke miedzy majtkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igtam - chodziło mi o to że jak masz kieckę to cipka nie ma kontaktu z niczym, a o całym dniu mówię tu ja :) przykład praca itp kalalaaaaaaaaaa - zgadzam się jeśli biust nie utrzymuje się sam to raczej trzeba go wspierać, ja ogólnie lubię widzieć każdy biust bez stanika ot co Zgadzam się jeśli leje ci się po nogach z podniecenia to majteczki, wkładki itp ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
kalalaaaaaaaaaa tez tak można:) albo zdjąć samej, żeby potem facet zauważył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalalaaaaaaaaaa
rozerwane spodnie na randki z wkładkami sie nie chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalalaaaaaaaaaa
Faceci co obstają za tym aby nie nosic majtek albo nie znają sie na fizjologii kobiety albo niestety trafiają na "suche" kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falia
przecież nie chodzi o to żeby bez majtek lub bez stanika chodzić na co dzień. Ale specjalne okazje a właściwie sytuacje to zupełnie co innego. Np na wypadzie w plener lubię dać swoje majteczki facetowi, jak gdyby nigdy nic, wsuwam mu je do kieszeni. Sprawdza co to takiego, nagle chowa i dostaje speeda żeby znaleźć odosobnione miejsce. A ja droczę się ciągnę w miejsca gdzie jest dużo ludzi, jak siadam to kieruję kolana w ryzykowny sposób w inną stronę żeby nie mógł nic podejrzeć. Jak w końcu znajdzie się ustronne miejsce to jest tak napalony że wydaje się że mnie dosłownie rozerwie. A stanik - kiedyś późno na imprezie było strasznie gorąco i rzuciłam hasło - dziewczyny zdejmujemy staniki nie da się już wytrzymać. Te z dużymi biustami rzecz jasna nie zdjęły, ale większość tak i dopiero wtedy zrobiło się naprawdę gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×