Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

haircutter

Długie czy krótkie włosy??

Polecane posty

No i jak tam przygotowania do nocy sylwestrowej? Ciekaw jestem ile z was na tą wyjątkową noc zamiast rytualnego koka zdecyduje się na diametralną zmianę i zetnie swoje długie do pasa włosy np.na krótko? Wszystkim bez wyjątku długo i krótkowłosym czytelniczkom mojego topika życzę udanej zabawy i szczęśliwego Nowego 2008 Roku. Pozdrawiam. Adam Northon (Haircutter)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapuszczan długie włosy, a potem ścinam. bo mi się nudzą. teraz mam do dekoltu włosy ścieniowane, i blond pasemka. baaaaaaaardzo mi się podoba aa + grzywka. :) pozdro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LA szampoo
Ja ściełam moje włosy sięgające poza pas ponieważ wychodziły mi garściami,przetłuszczały się tego samego dnia kiedy je umyłam oraz były tak ciękie,że wyglądały jak trzy sklejone strąki !!! Teraz mam włosy poza ucho i został tylko problem przetłuszczania ... MIMO TO SZKODA MI,ŻE JE ŚCIEŁAM!!!!PROSZĘ DAJCIE JAKIEŚ RADY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam do pasa.. i lubie swoje włosy. Nie zetnę. Wole być oryginalna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lnusiak
mam __ lat. jestem dosc wysoka mam ___ cm wzrostu . i rok temu miałam włosy po KOLANA. ściełam bo pragnełam zmiany! sciełam się na "rihanne" z przody włosy wystawały z 3 cm za brode a z tyłu przed kark.. od tego zdarzenia minol rok a ja juz włosy mam po klatke piersiową. wiec rosną szybko. teraz wiem ze pragne meic włosy glugie tak po pas. dluzszych nie chce. dla mnie kboieta w długich włosach jest bardziej seksowna i kobieca ;] wkrotkich tez niktorym jest pieknie. moja siostra jest sxcieta na takiego trojkatnego "boba" i wyglada wystrzałowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuta23
bardzo szybko mi rosną włosy, więc gdzieś ścinam raz na 2 lata tak za ucho z takich do talii ;]. no i jeszcze co 2/4 tygodnie chodzę podcinać. włosy długie są uciążliwe, a z krótkich wychodzą fajniejsze fryzury, jak przeszkadzają, to związać i jest ok, pozatym jest taniej: idzie mniej farby do włosów, odżywek i maseczek, które stosuję tonami co 2 dzień xD. poza tym miło dotykać krótkie/półdługie świeżo ścięte włosy ;]. są takie lekkie i miłe w dotyku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derry
Ja właśnie zaczełam brać tabletki ze skrzypu polnego i myję włosy szamponem też ze skrzypu polnego (zapuszczam). Już widzę efekty!!!! Włosy są miękkie w dotyku, ale przedewsztstkim naprawdę szybciej rosną! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meelody
Ja swoje,długie do pasa, naturalne, sciełam kilka lat temu po nie do końca wymarzonej stracie dziewictwa. Na chłopca, do ucha. Po tygodniu przefarbowałam na czarno. ( byłam jasną szatynką)Moze chciałam rozpocząć nowy rozdział w życiu? Myślę ze to jednak chodziło o zerwanie ze swoją seksualnością.Nie chciałam juz wiecej się podobać... Całe szczęscie wszystko wraca do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnHeC
Nigdy nie miałam naprawdę długich włosów (tylko takie do łopatek). Ścinam się bo tak jest wygodnie. Zawsze dochodzę do momentu, w którym włosy mnie nieziemsko irytują i się ścinam. Poza tym nie mam specjalnie gęstych, są zdrowe, lśniące i nawet nie wiem jak wygląda rozdwojona końcówka, ale wydaje mi się, że mogą być za rzadkie. -wygoda -chęć zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo_vogt
zdecydowanie krótkie :) /jak dla mnie/ zapuszczałam włosy, bo mój Były twierdził, że to domena prawdziwej kobiety! dzisiaj.. wróciłam do mojej pierwotnej fryzurki sprzed kilku lat i znowu jestem na krótko:) i chyba najważniejsze jest to, ze czuję się teraz rewelacyjnie, dodało mi tyyyyyle odwagi to wielkie ścięcie i jak dobrze być komplementowaną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wy oceniacie
ze wam szybko rosna wlosy?? ja nigdy nie widze roznicy, rosna to rosna ale czy szybko czy wolno i ile cm na miesiac to nie umiem powiedziec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja scięłam w wiku 10 włosy sięgajające za tyłek na takie za ucho. taka durna moda była, ze włosy ścinało sie po komunii, ale moja mama nie chciała się zgodzic i po 2 latach uległa. kilka lat nosiłam krótkie, ale zapuściłam i mam długie, tak 5 cm i bedę miała do pasa i raczej nie zamierzam ścinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile lat zapuszczsz
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie jakie pasują
nie cierpie włosów długich bez sensu, długich bo długich, bez fryzury, zapuszczanych bo "kobieta ma miec długie", wysuszonych i niestrzyżonych. Fryzura ma być dobrana, zadbana, włosy strzyżone co 3-4 mce maksymalnie, a czy komu pasują dłuższe czy krótsze, to już jego sprawa. aczkolwiek babki z krótszymi są zazwyczaj odważniejsze, szalone i mniej zapatrzone w tradycję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki z krótkimi to
to zazwyczaj nudne panienki, którym się wydaje, że skoro pracują i skończyły naście lat to powinny ściąć włosy i wyglądać grzecznie :P A po drugie wyglądają jak klony, większość ma teraz krótkie wystrzępione fryzury, trudno je od siebie odróżnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka-czaki
Sąkobiety, które mają sliczne, symetryczne twarze, do tego z wyrazem, i takim pasują superkrótkie fryzury. Np. Halle Berry, Charlise Theron - moim zdaniem wyglądają cudnie z króciutkimi włosami, lepiej niz z długimi. Ale wiekszosć kobiet nie ma ślicznej twarzy ani idealnego kształtu głowy i wtedy lepsze sa dłuższe włosy. Jak dla mnie - do kitu są te wszystkie modne od jakiegos czasu boby, ohyda :/ Długich takich jak topielica tez nie lubię. Najfajniejsza długość to moim zdaniem w przedziale od brody do łopatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura!!! Kobiety z krótkimi włosami nie są nudne, wręcz przeciwnie, to długie włosy są nudne i monotonne. Krótkie fryzury podkreślają osobowość, urodę, i są sexy. Wiele kobiet które ostrzygłem na krótko stwierdzało że nowa krótka fryzurka dodaje im pewności siebie, podkreśla figurę, urodę. I co ważne kobiety z krótkimi włosami czują się i wyglądają bardzo kobieco. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda wlosow
ehh ja scielam swoje piekne geste wlosy ktore byly za pas... przez wiele czynnikow ubylo mi ich teraz zaczely wypadac..;/i sa ciensze .. ;/ ale to chyba przez leki.. no ale mniejsza z tym :) nie farbowalam ich nigdy i czekam az urosna obecnie siegaja do łokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda wlosow
mnie sie nie podobaja krotkie wlosy u kobiet... od zawsze bylo tak ze kobieta ma dlugie a mezczyzna krotkie..wiec po to zmieniac (krotkie mam na mysli u kobiet takie do szyji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksamitnaaa
swoje ścięłam po zdaniu prawka :) fryzura"z przodu dłuższe z tyłu krótsze,, Kiedyś sie zapierałam że chce mieć tylko długie włosy.Jednak w krótkich czuję się tak dobrze i teraz widzę jaka moja twarz była przygaszona przy długich włosach, taka jakby nie widoczna Krótkie włoski i inna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryySiia
hmmm.. zawsze miałam włosy do pasa . jednak pewneego dnia po prostu mi odwaliło . Poszłąm do tej całej fryzjerki i kazałam sie ściąć na meega krótko . coś w tym stylu http://e-fryzurki.pl/images/articles/krotkie/1.jpg . znajomi mnie nie poznali xd sama zaczełam żałować tej decyzji . ale po jakimś czasie przeekonałam sie do krócitkich włosów ;) są wygodne , łatwe w ułożniuu . chyba zawsze bede je ścinać ; d dziewczyynyy polecm ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaanka
ja tam zawsze chciałam mieć długie włosy tylko że miałam cienikie i zawsze rodzice mi ścinali teraz już się nie ddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurrka
Długie czy krótkie? Kobitki! przestańmy z tym, prawda jest taka, że nie długość włosa się liczy w życiu. Niektórym jest ładnie w krótkich innym w długich, ale to nie ma takiego znaczenia. Często spotykam się ze stwierdzeniem, że lepiej kobiecie jest w długich włosach, że jest atrakcyjniejsza. No więc powiem wam, że żaden chłopak (no chyba, że jest głupim ciulem :P a takich nie chcemy:P) kiedy spotyka dziewczynę i się w niej zakochuje nie patrzy na włosy, a na całokształt przecież, a najważniejszą rolę odgrywa chemia! jak nie ma chemii i uczucia to długie włosy do niczego się nie przydadzą! Na potwierdzenie teorii napiszę, że zawsze ubóstwiałam chłopaków o czarnych włosach, ale nigdy w takich się nie zakochiwalam, a za kazdym razem w blondynie ;) jak strzala amora trafila to czy brunet czy blondyn nie ma znaczenia, tak samo z naszymi wlosami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurrka
Niech potwierdzeniem mojej teorii będzie piękna Marilyn Monroe, która miała krótkie włoski, a była piękna, seksowna, atrakcyjna i faceci za nią szaleli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna26
Witam wszystkich ja rowniez scielam swoje dlugie siegajace do pasa włosy ale dlaczego...??? Lubie zmiany:) Wiele jest takich dziewczat , ktore od poczatku podatawowki do konca studiow i dalej wygladaja wciaz tak sama, czasem tylko ufarbuja wlosy:) ale to nie dla mnie. Na mojej glowie bylo juz niemal wszystko. Obecnie ponownie scielam wlosy , mam teraz naprawde krotki i juz mysle o innej fryzurce... za kilka miesiecy pewnie znowu cos zmienia. Tak sie sklada, ze w ciagu roku zmieniam swoje fryzry nawed 5, 6 razy:) Polecam...zmiany sa swietne... Nie poddawajmy sie ciaglej rutynie:) Krotkie wlosy sa seksowne bo podkreslaja kobieca szyje i twarz o faceci to lubia choc niektorym podobaja sie dlugasne, najwazniejsze jak kobieta sie czuje i jaka jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska.
moje najdluzsze wlosy siegaly ud.;D ale je scielam po I komunii, bo mi sie po prostu znudzily.;) potem odrosly, ale juz nigdy nie byly takie same. no i teraz znowu mam krtokie, takie do ramion. scielam specjalnie na wakacje i nie zaluje, bo przynajmniej mi nie jest tak strasznie goraco.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×