Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

haircutter

Długie czy krótkie włosy??

Polecane posty

Gość izollda
Ja takich naprawdę długich nigdy nie miałam - najdluzsze miałam w wieku okolokomunijnym - tak 10 cm przed pas. Potem jeszcze parę razy miałam włosy dosć długie, ale po jakims czasie mnie zaczynały wkurzac. Mam włosy geste, ale dosć cienkie. Lejace, nic z nich sie nie da ułozyć, rozpusczone wygladają jak u topielicy, a zwiazane tez nieszczególnie, jak jakas dziewucha od krów. Lepiej mi z krótkimi włosami, przynajmniej moim zdaniem. Czuje sie bardziej dynamicznie, nowocześnie, przebojowo. To nieprawda, że dlugie wlosy stanowią o kobiecosci. Kobietą albo sie czujemy, albo nie, włosy nie maja nic do tego. Te laleczki z wybiegów - czy xle by wyglądaly z krótkimi wlosami? A ich uroda nie polega na tym, że włosy sądługie. One po prostu sa śliczne i już. A na przyklad jakis babochłop, o zwalistej sylwetce i męskich ruchach - czy naprawdę bedzie wygladac kobieco tylko przez to, ze ma dlugie włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugie wlosy i tylko dlugie
nie wyobrazam sobie moich sciac , poprostu nie widze siebie w krotkich, a po drugie nie czulabym sie dobrze, tak jakbym byla naga !! fakt, ze dlugie to wiecej czasu na ich ukladanie i pielegnacje i tez dlugo schną ale dlugie wloski są bardzo sexowne, a krotka fryzura jest jak dla mnie aseksualna :( !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkl
asexualna?gosh...czasem w długich włosach mozna wyglądac koszmarnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miXy=
U mnie to była chęć oryginalności:) Miałam jakiś rok temu z jednej strony na jeża, a z drugiej strony głowy mniej więcej do brody. W tedy mi się to podobało, ale jak oglądam zdjęcia, to koszmar!! ;// Obecnie zapuszczam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurrka
Ja żałuję, że fryzjerka mi włosy pocieniowała... Nie ma nic gorszego. Włosy niestety bedą mi długo odrastać :( chciałabym, żeby już minął rok czasu od tamtego momentu, a minęły zaledwie 2 miesiace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieniowane włosy to masakra... Rosną i rosną i nigdy nie są takie jak kiedyś;-) Ja ściełam wlosy, bo miałam zły dzień. Chciałąm coś zmienić w swoim życiu,. A nowa fryzura to nowa ja. I tak jużjest od kilku lat - fryzjer to sposób zatrzymujacy chandrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótkowlosa
krótkie ! zawsze chcialam miec krotkie wlosy, ale wszyscy mi mowili ze dlugie sa bardziej kobiece. ostatnio scielam za ucho i czuje sie rewelacyjnie, zawsze zalowalam roznych wizyt u fryzjera ale nie tej :) czulam ulge jak fryzjerka je scinala, pozatym krotkie wlosy pasuja do mojej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzynamimgla
ja mam teraz krótkie dośc, wcześniej były totalnie na chłopca sciete, i nie żałuję, bo wyglądam teraz o wiele dojrzalej. z pewnością to dobre rozwiązanie dla kobiet o okrągłej buzi, by ją wyszczuplić i dodać sobie charakteru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totto
A ja własnie mam dylemat ściąc czy nie ścinać!!??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dłuuuuuugie. Ale nie za wszelka cene, musze byc zdrowe, lsniace, bez odrostow i ... rozdwojonych koncowek bo to jest MAKABRA. Przerabialam juz rozne opcje na moich wlosach, lacznie z dziwnymi kolorami i cieciem calkiem na krotko, ale dopiero kiedy wrocilam do naturalnego koloru i dlugosci do lokca, nawet obcy ludzie (zarowno faceci jak i kobiety) czasem zaczepiaja mnie w sklepie czy na ulicy i mowia ze mam przepiekne wlosy i zebym ich absolutnie nie scinala ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje 2 grosze
Jak bylam mala to wiadomo dlugie. Przed sama komunia mama mi na moja prosbe obciela tak do ramion. Pozniej przez wiele lat mialam wlosy mniej wiecej wlasnie takiej dlugosci, z tym, ze rozne tam cieniowania i cudaw wianki. Rok temu sie odwazylam sciac na tzw boba i jestem bardzo zadowolna. Wlosy mam geste, grube , blyszczcae i nigdy nie farbowalam. Ludzie sie dlugo nie mogli przyzwyczaic , ja o dziwo od razu bylam zachwycona. Teraz troszke poczekam az podrosna,bo mi wpadla w oko ta fruzyra E. Gorniak z eleiminacji do europwizji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiellbicielka długich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje 2 grosze
A ! jeszcze mi sie przypomnialo,ze jak scinalam z tych dosyc dlugich na boba to poszlam pierwszy raz do nowej fryzjerki poleconej przez koelzanke. Poszlam i inna laska mi myla wlosy a ainna miala scinac, ktorej chwilowo nie bylo. Wymyla mi panna te wlosy , posadzila na fotelu i sie zajac miala mna pani od ciecia. Wchodzi "pani fryzjerka" laska z 25-27 lat, glany, ubranie moro i cieki a wlosy na jeza w kolorze atramentu od dlugopisu. Ja w stanie przedzawalowym pomyslalam tylko " o ja pie**** no trudno w razie czego odrosna". Ale Pani okazala sie super fryzjerka i nie zamienie jej na zadna inna ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my_sia3
A więc tak, ja wlaśnie wrociłam od fryzjera i z włosów do połowy pleców mam do połowy szyi. Z długimi poprostu dostawałam szału. Jestem fryzjerką a nie potrafilam ich ujarzmić. Były proste jak druty a ja mam dośc owalna twarz- co razem daje okropny efekt. Po 2 godz. kręcenia na super mocnej lokówce włosy pozostawaly w loczkach najwyżej godzine. Modelowanie na szczotce? Koszmar. Farbowanie? Koszmar. Mycie? Koszmar. Pozatym przetłuszczanie się pod wpływem ciężaru samych włosów. Zniszczone końce. Waliłam tony odżywek i masek i wydawałam na ich pielęgnacje gruba kasę. A to że długie dają więcej możliwości to nie prawda. Pozbycie się tego ciężaru było cudowne. Teraz wyglądam świetnie i tak też sie czuję. Włosy długie ale nie zadbane, zniszczone i suche budzą odraze a nie podziw. Pozatym nie każdemu pasują. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sniee
Ja jestem za długimi. Miałam długie brakowało mi 10 cm do łokcia ale sciełam za ucho bo zaczeły wypadac a pozatym stały sie modne. zalowałam okropnie. teraz zapuszczam. chce miec do pasa czyli jeszcze 2 lata ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbeetka
Długie włosy są meczące. Miałam włosy do pasa, ścięłam na boba i jakoś nie żałuję. Nie było ich jak upiąć, jedynie kitka lub warkocz. Wyglądają na ciężkie oraz czasem też trudno się je myje. Pamiętam jak po ścięciu włosów czułam taką lekkość jak spałam. Podobają mi się takie fajnie wystylizowane fryzurki niż długie, proste, tradycyjne włosy. Niektóre panny w długich włosach mnie obrzydzają, bo długie włosy nie każdemu pasują i niektóre osoby też nie dbają o higieny włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sniee
fakr długie proste nie wygladaja zbyt ładnie. moje sie skrecaja w fale i dobrze mi w długich wiec czuje ze to to. ale niektore dziczyny naprawde slicznie wygladaja w bobie :)) szczesciary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemo105
A ja nie lubię zmian. Długie włosy mam właściwie od zawsze. A ponieważ czeszę się od zawsze z przedziałkiem pośrodku, ten przedziałek mam praktycznie utrwalony. Po myciu wystarczy potrząsnąć i włosy same się układają. Poza tym zauważyłem, że włosy jest dużo łatwiej czesać, kiedy osiągną pewną długość. Zresztą zauważyłem, że wielu paniom bardzo podobają się moje włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingaaa ;D
Ja ścięłam włosy, ponieważ potrzebowałam jakiejś zmiany, nie lubię mieć jak ja to mowie "nudy" na głowie i często kombinuje. :) Lubie moje krótkie włosy, lubię to, że tak szybko idzie mi rozczesanie ich.:) Wiele osób mi to odradzało , ale ja się zdecydowałam i zrobiłam to :) I co najważniejsze- nie żałuje :) Polecam zmiany w wyglądzie, gdyby nie one czułabym się źle :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooooooooong blond
ja od zawsze mialam dlugie wlosy i w takich mi najlepiej , nie wyobrazam sobie sciac wlosow na krótko...poza tym moi faceci zawsze mowili ze mam sliczne wlosy i ze im sie podobaja...a dziewczyny jak zawsze z tekstami czy doczepiane ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kiedys mialam dlugie do pasa. przez ostatnich pare lat scinalam,a mniej wiecej rok temu postanowilam zapuszczac. jednak mam tak grube, geste i sztywne wlosy, ze w dlugich wygladam porpostu jakbym miala garnek na glowie. napeno w najblizszym czasie znowu je zetne. mniej wiecej do brody. i jest wiele zalet: wlosy sa zdrowsze, szybciej sie regeneruja, sa bardziej lsniace i znacznie latwiej sie je uklada. a czy dziewczyna jest SEXY.... to raczej nie od wlosow zalezy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
Dlugie czy krótkie wlosy? Ja już miałam i dlugie, i krótkie i po różnych eskperymentach wybrałam dla siebie odpowiednia dlugość - do ramion lub lekko za. u kobiet z porzadnymi, grubymi wlosami podobają mi sie włosy długie, ale nie dłuzsze niż do łopatek. Są kobiety, którym lepiej w krotkich wlosach, ale tez tych włosów musi troche byc. Nie podobaja mi sie takie bardzo krótkie fryzury, są dla mnie zbyt męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długiekrótkiekrótkiedługie
Ja juz mialam chyba wszystkie mozliwe dlugosci wlosow i najlepiej wygladam w takich do ramion nie za dlugie i nie za krótkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lddshfhhdggsd
ten temat był już dawno :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiowagosia
Witam. Mam długie, kręcone włosy. Ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy nie najwyższy czas wybrać się do fryzjera... nie mam pojęcia. Mają skłonność to kręcenia się, bardzo mnie to denerwuje, więc grzywka na jesień odpada. Może skrocic je chociaż do ramion? moge żałować. Jak patrzę w lusto w sumie lubię je, ale po glebszym zastanowieniu 'nie mam fryzury'. Po prostu są. Długie, brązowe, loki. Jakieś propozycje? zaczynają mi się nudzić, ale trochę się obawiam fryzjera, ponieważ jak byłam dzieckiem wybrałam z włosami prawie do pasa, chciałam trochę pocieniować, ale niestety fryzjera miała wizję i wyszłam z włosami krótszymi niż do ramion.... 3 dni ryczałam .. a jak umyłam i zaczęły się kręcić to nie moglam wyjsc z domu bez użycia prostownicy! mam trochę obawy.. :P pomóżcie! co robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ateee
Kobiety, Trzymajcie dlugie wlosy!!! No na ile mozliwe to jest. Dlugie wlosy to ogromny plus i moj podziw dla cierpliwosci w utrzymaniu. Moja siostra miala dlugie, bol byl niesamowity jak musiala sciac(rak), na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×