Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Agula85*

Czy pracodawca może mnie zwolnić do trzeciego m-ca ciąży?

Polecane posty

Gość gość
Poszukać na stronach z interpretacja przepisów, a nie pytać na forach, bo tu każdy powie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy miałaś ost. okres? Który to dokładnie tc? Bo u ciebie to sprawa kluczowa. Umowa ulega przedłużeniu do dnia porodu jeśli w momencie jej wygaśnięcia kobieta jest w ciąży powyżej 12tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
jak ja bylam w ciazy to były takie przepisy ze do konca 3msc na umowe zlecenie mozna było nie przedłuzac dalej umowy,jelsi poinformowalas pracodawce o ciaży powyzej 3msca to ma obnowiazek przedłuzyc ci umowe do konca rozwiazania a teraz niewiem czy to się zmieniło. w kazdym razie najlepiej zaczekac do konca 3msca z taka informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,jestem w 4 tyg ciązy umowe mam na czas okreslony do 2021 roku. Niewiem czy powiadomic szefa o tym ze jestem w ciaazy bo słyszałam ze jestem chroniona dopiero od trzeciego miesiąca.. Jak to jest naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla722
Wydaje mi się że nie. Ale jeśli będziesz miała nie aktualne szkolenie bhp to już miałby jakieś podstawy . Dlatego możesz takie szkolenie wykonać tutaj http://krajowy.biz/firma,chemax-pol-s-c-firma-handlowo-uslugowa-aldona-urbanska-jerzy-urbanski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×