Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość preststancie juz z tym JPII

nudny JPII

Polecane posty

Gość yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kajka zebys ty chociaz przeczytala jego biografie kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy dla was liczy sie tylko fizycznosc?? choroby i cierpienie bylo jest i bedzie... i zaden czlowiek tego nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka...
poda mi ktos chociaz jeden przyklad Jego pomocy dla ludzkosci,moja Matka jest chora ,czy kogos to obchodzi????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kajka twoja matka jest chora co nie oznacza ze ze winny temu jest JP2!!!!! Wiec daruj se te najazdy i radze ci przeczytaj jego biografie to sie dowiesz co takiego zrobil!!!! Kto wie moze ta choroba to kara dla ciebie za twoj jad i nieszanowanie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka...
a co takiego zrobil?powiedzcie mi,bo nigdzie nie moge sie doszukac,czyzby anonimowo przeznaczyl kase waykanu na badania nad rakiem??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam sie z troche prymitywnym tematem \"nudny JPII\" , ale nosobiscie nie moge zniesc kultu osoby, uwazam ze to jest chore, to co robia z Wojtyla :o nie chce obrazac tu wierzacych, ale ludzie! bez przesady kuyrwa jak za stalina :o \\ps przepraszam za wszelkie bledy, to przez alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka...
ciagle czekam na odpowiedz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka...
no,wlasnie ,same tchorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka daruj se
i wszyscy ci ktorzy pytaja "co on takiego zrobil???" w taki sposob rozmawiaja bachory i za wszelka cene probuja udowodnic innym ze tylko oni maja racje! Uwazasz ze JP2 nie zrobil dla ciebie nic godnego uwagi - ok, opowiedz o tym na forum, ale nie przekonuj innych o swojej racji i uszanuj ich opinie ze dla nich JP jednak cos zrobil!! Troche kultury w dyskusji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisaria.....
nie macie juz nic do powiedzenia?,rzeczywiscie jestescie jak przyslowiowe stado baranow,nie obrazajac tych ostatnich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkala
no i co ,nie ma nikogo ,kto by powiedzial cos konkretnego?,po prostu nie ma takiego czegos,kajka ma racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet muzulmanie
wypowiadaja sie o Janie Pawle z szacunkiem. A tu prosze jak cala polska zawisc wylazi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kinkala ile razy mamy powtarzac??? Szacunek przede wszystkim!! Dla ciebie on nie zrobil nic - to nie znaczy ze masz za wszelka cene przekonywac o tym tych ktorzy tak nie uwazaja!!! Jak masz choc troche inteligencji to wysil sie i uszanuj to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobil chociazby to ciole
Jan Paweł II odegrał kluczową rolę nie tyle w wyzwoleniu Europy spod komunistycznego jarzma, ile pomógł w pokojowym przeprowadzeniu tej operacji. Jego autorytet sprawił, że spór, który mógł się zaognić i przerodzić w wojnę domową, został rozwiązany bez użycia przemocy; a co za tym idzie, przejście od systemu autorytarnego do demokracji liberalnej dokonało się bez poważniejszych wstrząsów. Bez wątpienia pośredni wpływ papieża oraz jego bezpośrednia interwencja w społecznościach narażonych na gwałtowne wybuchy nacjonalizmu osłabiły ich siłę i przekonały ludzi, że demokracja będzie dobrym dopełnieniem historii. Gdyby nie on moze bys dzis nawet kompa nie miala!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkala
ortografia,barani lbie,nie obrazajac tego ostatniego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobil chociazby to ciole
kinkala niby gdzie zrobilem blad???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranek bez kopytka
idzcie juz spac,dzieciaki,niczego nie zmienicie,czarni pilnuja interesu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranek stul pysk
nudny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkala pisze
rozumiĘ zamiast rozumiEM i męSZczyzna zamiast męŻczyzna blahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakos nikogo nie dziwi
to, ze JP podczas swojej choroby uzywał komórek macierzystych ?? Reagan też na to samo cierpiał i mógł z tego korzystac ale jako przeciwnik (jak niby sam KK) stosowania takich metod - odmnówił leczenia, papiez NIE ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablablablacha
ale zes wymyslil... nudaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość next100
W pewnym wieku mlodziez demonstracyjnie buntuje sie przeciw autorytetom , niektorym zostaje to nawet na dluzej. A co wy zrobiliscie dla ludzkosci - rozdaliscie szaty ubogim ? , segregujecie śmieci ? ratujecie Raspude ? daliscie 10zl na WOŚP ? pochwalcie sie bysmy byli z was dumni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablabla typowy przyklad
fanatycznego katopolaka :O goowno wiesz o wlasnym papiezu ale sie wypowiadasz :O to nie jest nuda, to czysta ignorancja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanczyk...
smutne to wszystko,niby czlowiek ,niby....sw....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×